6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Tam cozunmemis seti sorun yaratir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi

Tam cozunmemis seti sorun yaratir mi?

Seti yi elseve de tam cozunmedi kucuk kucuk tortu kaldi bunu kullandim deriye zarar verir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti yeterli ml de elseve konursa çözünür tam hesaplamadım ama 80-90 mg a 2 ml yeter

Bende bu sorunu çokça yaşadım son zamanlarda birde soğuk havalardan dolayı elseve içindeki seti donmaya kristalleşmeye başlamıştı tabi böyle olunca etken de bozuluyor etkisini yitiriyordu. etil alkol,gliserin,dmso karışımı yaptım hem mükemmel çözdü hem de donması imkansızlaştı üstüne üstlük ortalama bir fiyata 1 litre losyonum oldu. sana da etil alkol karışımına geçmeni tavsiye ederim

Elseve içindeki alkol az olabiliyor alkol ya da dmso ilavesi sorunu çözecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bundan sonra boyle yapcam kullandim bir kere sorun olur mu sizce

SaçımınDoktoru Üyesi
    Günlük oranları paylaşırmısın ? Kaçar ml den oluşuyor ?