Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Meloxcini duyan bilen kullanan var mı?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna katılıyorum kısa-orta vadede güzel başarılar elde ediyoruz. Ünlü bir video vardı finanstreid desteği ile kafada sağlam saç çıkaran bir genç. 5 yıl sonra attığı videoda tamamen keldi. Şu anki şartlarda 7-10 sene olanı korursak bu bizim için başarıdır. En azından kesin tedaviler çıkana kadar korumalıyız.
    Kişiye özel ve disiplinli tedavilerle saçlar uzun süre korunabilir diye düşünüyorum.zaten bi yaştan sonra AGAnın saldırısı hafifliyor.Tedavilere devam.Ben miracle hocamdan ve ileriki yıllardan umutluyum

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen olayı yanlış anlamışsın 7 yıl dökülme geçmişi olandan bahsediyor 7 yıl korumak değil. Ayrıca ben ona da katılmıyorum 50 yaşında adamda saç çıkıyorsa kökler içerde uykudadır sadece uyarılmasını bekliyor olabilir.
    Köklerin uyuduğu konusunda hemfikiriz fakat şu anki tedavilerle uyandırmak mümkün değil diye biliyorum. 7-10 yıl olanı korumak benim için başarı olur. O zamana kadar uyandıracak bir tedavi çıkarsa güzel olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle ne diyor bu konuya ?

Saç kökleri ölüyor mu hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Whatsapp tan ben kendisine sordum ölürde canlanirda dedi tedaviye göre

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    konu gereksiz
    1.şu an 5- 7 yıl kelleşmiş alandan saç çıkartan ürün yok
    2,kılların ayva tüyü olduğunda geri dönüşü neye göre olacak belli değil ki ayva tüyleride zamanla yk oluyor costerelli ayva tüylerinden umudu kesti yaralama yeni folikül peşinde eskisi değil
    3.travma sonucu dökülüp çıkan bazı vakaları andro genetik saymayın her insan da az da olsa areta mevcut
    4.örnek verecekseniz kanıt sunun ben inanmıyorum bence şöyle böyle ile umutlanmak heidi pollyana işi cin olmadan çarpmaya kalkmayın
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Yeni Üye
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu gereksiz
    1.şu an 5- 7 yıl kelleşmiş alandan saç çıkartan ürün yok
    2,kılların ayva tüyü olduğunda geri dönüşü neye göre olacak belli değil ki ayva tüyleride zamanla yk oluyor costerelli ayva tüylerinden umudu kesti yaralama yeni folikül peşinde eskisi değil
    3.travma sonucu dökülüp çıkan bazı vakaları andro genetik saymayın her insan da az da olsa areta mevcut
    4.örnek verecekseniz kanıt sunun ben inanmıyorum bence şöyle böyle ile umutlanmak heidi pollyana işi cin olmadan çarpmaya kalkmayın
    Belki haklısınız hocamda bu agresiflik bu üslup niye; sizden farklı bir görüş, tartışmaya açık bir konu sizi niye bu kadar geriyo?

Sayfa 3/3 İlkİlk 123