4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Minoxil'i 2 ay kullanıyorum, bıraksam mı ne yapsam kararsızım?

Yeni Üye

Minoxil'i 2 ay kullanıyorum, bıraksam mı ne yapsam kararsızım?

Yeni saçlar oluştu gercekten de şuan kendı sacım kadar uzun degıller ama gercekten cıkıyor ve seyrek yerler kapanmaya başlıyor, bunun yanında artık azalsa da deri soyulması oluyor, ve sacı cansız gösteriyor kupkuru oluyor.Bir öneriniz var mı, dökülme durmadı zaten hiçbi zaman deli gibi dökülme var sadece yeni sacları cıkarttı.dökülen saclarımın ucun da beyaz sarımsı bişey var kök galiba.

Yeni Üye
    Bence bırakmamalısın. Eğer bırakırsan döküleceği kesin. En az 2 yıl kullanmalısın bence. Saçları cansız gösteriyorsa kaliteli bir şampuan ve biotin içmeni öneririm.

sackır12
    Guest
    Alıntı justice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bırakmamalısın. Eğer bırakırsan döküleceği kesin. En az 2 yıl kullanmalısın bence. Saçları cansız gösteriyorsa kaliteli bir şampuan ve biotin içmeni öneririm.
    2 yıl boyunca döngüye girmez mi? bir de minoxu bıraktıktan sonra saçlar eskisinden çok daha kötü hale gelmez mi?

Yeni Üye
    Dostum eğer 2 ay sonunda dökülme devam ediyorsa ve derinde soyulma meydana geldiyse bırakman kafa derisinin sağlığı açısından daha iyi olacaktır bence. Aksi takdirde saç dökülmen artabilir bile. Belki farklı seçenekleri deneyebilirsin, aynı ürünün muadillerine bakabilirsin.