Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Finasterid yan etkiler gecmiyor

Yeni Üye
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 yasindayim
    Kıllanma falan ne durumda sakallar gür mü?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kaptan12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıllanma falan ne durumda sakallar gür mü?
    Sakallar gur yani yuzun sakal çıkacak her yerinde sakal var. Koselik yok. Finas kullandigim donem de de sakallar uzuyordu killarda falan dökülme olmadi hic

ben yan etki görmedim diyen yanılıyor. yan etkisi mutlaka olacaktır çünkü dht en önemli hormonlardan biridir. bunun dengesini ilaçlar ile bozarsan iş ciddiye biner. farketmesen de sperm kaliten bile bozulur kullandıkça, tehlikeli bir ilaç saç için değmez. dazlak kalsam daha iyi ben 22 yaşındayım saçlar baya döküldü ama kullanmak asla istemem finas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mahmut03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yan etki görmedim diyen yanılıyor. yan etkisi mutlaka olacaktır çünkü dht en önemli hormonlardan biridir. bunun dengesini ilaçlar ile bozarsan iş ciddiye biner. farketmesen de sperm kaliten bile bozulur kullandıkça, tehlikeli bir ilaç saç için değmez. dazlak kalsam daha iyi ben 22 yaşındayım saçlar baya döküldü ama kullanmak asla istemem finas
    hocam peki bu dediğiniz yan etkiyi , topikal anti androjenlerde yapabilir mi , miracle gibi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet arkadaslar yan etkiler kendiliğinden gecti siz siz olun oral ilac kullanirken iki kere dusunun. Kullanıyorsanız bile yan etki gordugunuzu anladığınız da bırakın.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123