7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Cellagance Setipşprant 2.5 aylık düzenli kullanım sonrası resimli

Cellagance Setipşprant 2.5 aylık düzenli kullanım sonrası resimli

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Öncesi.JPG
Görüntüleme: 315
Büyüklüğü:  99.6 KB (Kilobyte)
ID:	4249

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Sonrası.PNG
Görüntüleme: 320
Büyüklüğü:  732.1 KB (Kilobyte)
ID:	4250

Herkese Mrb. çok uzun zamandır formun takıpcısıyım zaman zaman tedaviler uygulamadım cok daha guzel sonuclar aldıgım oldu ara verdıgımde gerı donusler oldu tekrardan tedavı uygulamaya karar verdım ve cell+seti 2 bucuk aydır gunde bır defa duzenlı kullandım yaşım 27 cocukluktan gelen on cızgıden bı ucgenlın ztn vardı tabı ılerleyen yaslarda dokulme olunca kotu bır goruntu olsturuyor tedavıden yanıt almaya basladım değerlendırme acısından konu acmaya karar verdım. bu arada minoxla harmanlayıp kullanıyorum setiyi minox etkisi diyenlerde olabılır ama minox benım hayatımda hep vardı artık sız karar verın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam şakaklarınızda ilerleme oldu mu hic ilerlemis gibi duruyor. Dermaroller vs.. kullaniyor musunuz

Şakaklar gayet toparlandı ztn resimdexe cok net bır sekılde bellı dermotller kullanmıyorum fotografda cıkmayan alttan gelenlerde var ortalama bı 2 ay daha duzenlı kullanmda maksimum verıp alırım dıye dusunuyorum daha sonrada korumayı bu sekılde.

Selamlar
    Kullanım oranlarınızı da yazar mısınız? Nasıl hazırlıyorsunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı emirumeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakaklar gayet toparlandı ztn resimdexe cok net bır sekılde bellı dermotller kullanmıyorum fotografda cıkmayan alttan gelenlerde var ortalama bı 2 ay daha duzenlı kullanmda maksimum verıp alırım dıye dusunuyorum daha sonrada korumayı bu sekılde.
    20 yaşindayim şakaklarin 1 parmak kalinliginda geriledi sayenizde umutlandim hocam. Kucuk killar var onlar da gelişir açiklarim kapanir umarim

150 mg seti 4.5 ml minox ile karıştırıyorum 3 gunluk olcak sekılde uyguluyorum cellaganceyide gunluk 5 fıs minox olcusuyle

Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 yaşindayim şakaklarin 1 parmak kalinliginda geriledi sayenizde umutlandim hocam. Kucuk killar var onlar da gelişir açiklarim kapanir umarim
    Kardeşim ben uzun suredım gormu takıp edıyorum ılk defa foto paylastım cok daha iyi sonuclar aldıgımda oldu önceleri ara verınce gerı eski halıne dındugude oldu ama bazılarının abarttıgı gıbı yok bıraktım beter oldu sole oldu bole oldy dıyolr bırakınca beter olmaz sadece kullanmasaydın da yıne o sekılde olucaktır yanı onemlı olan bı kere bunu piskolojık sorun halıne getırmemek ben 27 yasındayım ne paylasımlar okudum burda yok sokaa adım atamıyorum aynaya bakamıyorum piskolojım alt ust yok pskoljıl tedavı alıyorum noluyo arkadas sac ya bu sağlıgın sıhaetın yerındeyse problem yok gerisi teferruat olaya bole bakmak lazm yanı neyse tedavıye geldıgındede bı kere kendıne sade duzgun bır tedavı belırle lafaya burda sayısı bellı olmayan seyler suruyolar kısa vadede yanıt beklıyolarlar benım sakaklr dokulmeye baslayalı yıllar oldu tamamen eskı halını alması da aynı sekılde olabılır olsada normalı bu yanı nasıl dokulme surecıne gırıyorsa yenıden cıkma sürecinede gırıyor. Moral iyi olcak disipli sade tedavi benım yontemım he yerı gelıyo bende bıkıyorum ama az bı aradan snra devam olaya hıc bı zaman dunyanın sonu olarak bakmıyorum bu yazddıklarım forumda gordugum bazın arkadaslara nazaran yazılan seyler bu arada dırek sana degıl krdesım kolay gelsn.