6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Fixpera şampuan

Fixpera şampuan

Arkadaşlar fixpera şampuanı duyan var mı acaba ?
    %5 minoxil
    %7 gingseng
    %11 kara sarımsak içeriği

baktım da benim içime nedense sinmedi, ilk çıkan sitede de olumlu yorumların reklamcılar tarafından mı yazıldığı mechul

ben ay başını bekliyorum bioxcin genesis yağlı saçlara şampuanını almak için

ayrıca birisi bu şampuana yorum yapmış ne kadar doğru bilemem tabi, eczanelerde yokmuş galiba
    bak bioxcine bütün eczanelerde camın önünde duruyor, peynir ekmek gibi satıyorlar heralde hoş ben bioxcin'in 1 ay kullandığım siyah sarımsaklı şampuanından memnun kalmadım cunku hafiften saçımdaki yağı artırdı galiba(emin değilim belki psikolojiktir zaten alnım falanda yağlanıyor kilodan) şimdi genesis saç dökülmesini engelleyici ve yağlı saçlara şampuanında sıra hedefim

bioxcin genesis yağlı saçlara şampuanını aldım

umarım siyah sarımsaklı gibi kullanmamazlık yapmam 1 ay sonra, beğenirsem ömür boyu kullanmak istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanaatimce şampuanlar para tuzağı...

Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanaatimce şampuanlar para tuzağı...
    öyle demeyelim de sadece en iyisini kullanmak lazım
    öyle çok fazla beklentimiz yok zaten kullanırken, saçı korusun tamamdır. yağlanmayı düzeltsin ve wax sürerken kolay şekil verdirsin tamamdır

eskiden clear kullanırdım 6-7 sene önce, artık market şampuanı kullanmıyorum ama

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç içten iyi olur yağlanmyı düzeltmek istersen gidip içten yapacaksın bunu insanlar kronik hasta oluyor