10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dermostamp ve Sac Masaji Hakkinda

Yeni Üye

Dermostamp ve Sac Masaji Hakkinda

Öncelikle herkese iyi akşamlar Facebook hesabım kapandığı için yeni uyelik acmak zorunda kaldim. 20 yaşındayım sınava hazırlanıyorum, yaklasik 2 yildir inanilmaz sac dokulmesi sorunum vardi. Yazin burdaki tavsiyeler ve doktora danisarak minoxidile baslamistim. İyi gidiyordu 2 ay onceye kadar. Ne yazik ki sacimda seboroik oldugu icin minoxidil sac derimi acayip kasindirmaya basladi ve birakmak durumunda kaldim. Bu yuzdende butun etki gitti sanki ve sacim eskisinden bile fazla dokulmeye basladi. Ozellikle sakaklarimdaki saclar Kisaldi ve cok seyreldi.
    - Buradan edindigim bilgilere gore dermostamp ve deri bukme yoluyla sac masajini denemeye karar verdim. Bunlar hakkinda fikrim yok, ozellikle dermostamp yerine Miracle ustad insulin ignesi oneriyor. Hangisini tercih etmeliyim ve insulin ignesini nasil kullanacagim ? Sadece igne ve masajla sacimi toplayabilir miyim tekrardan yoksa ekstra losyon kullanmam sart mi ? Sart ise Miracle ustadin hazirladigi hangi losyonu kullanmaliyim ve nasil kullanmaliyim ? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Yeni Üye
    Dermostamp vs insulin ignesi konusunda en azindan yardimci olsaniz :/

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsülin iğnesini ben de öneriyorum. Kafaya tek tek batırıp kanatıp yaralama yapmak gerekiyor masaj ve iğneleme yöntemiyle dökülmede ciddi sonuçlar görebilirsiniz.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsülin iğnesini ben de öneriyorum. Kafaya tek tek batırıp kanatıp yaralama yapmak gerekiyor masaj ve iğneleme yöntemiyle dökülmede ciddi sonuçlar görebilirsiniz.
    hocam iğneleri yaptıktan sonra 1-2 dakika içinde kapanıyomuş galiba gözenekler doğru mu?

Yeni Üye
    İnsulin ignesi dermostampa gore daha zahmetli olur mu ki 1 tane ignesi var cunku.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle insulin iğnesi öneriyor ama bence işin ehli olmayanlar dermostamp kullanmalı.

Deriyi delecem diye kemiğe kadar batırırsınız tehlikeli olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle insulin iğnesi öneriyor ama bence işin ehli olmayanlar dermostamp kullanmalı.

Deriyi delecem diye kemiğe kadar batırırsınız tehlikeli olur.
    Naptın hocam kemik nedir

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum keşke bikaç foto atsaydın daha net bi yorum yapabilirdik.Benim tavsiyem hergün 10 dk lık masaj ve haftada 2 dermastampla birlikte isabetli bi losyon kullanman yönünde.

Yeni Üye
    https://i.hizliresim.com/dOqPRD.jpg Durum boyle hocam malesef :/

Yeni Üye
    Resimde ekledim onerileriniz nelerdir ?