Öncelikle herkese iyi akşamlar Facebook hesabım kapandığı için yeni uyelik acmak zorunda kaldim. 20 yaşındayım sınava hazırlanıyorum, yaklasik 2 yildir inanilmaz sac dokulmesi sorunum vardi. Yazin burdaki tavsiyeler ve doktora danisarak minoxidile baslamistim. İyi gidiyordu 2 ay onceye kadar. Ne yazik ki sacimda seboroik oldugu icin minoxidil sac derimi acayip kasindirmaya basladi ve birakmak durumunda kaldim. Bu yuzdende butun etki gitti sanki ve sacim eskisinden bile fazla dokulmeye basladi. Ozellikle sakaklarimdaki saclar Kisaldi ve cok seyreldi.
- Buradan edindigim bilgilere gore dermostamp ve deri bukme yoluyla sac masajini denemeye karar verdim. Bunlar hakkinda fikrim yok, ozellikle dermostamp yerine Miracle ustad insulin ignesi oneriyor. Hangisini tercih etmeliyim ve insulin ignesini nasil kullanacagim ? Sadece igne ve masajla sacimi toplayabilir miyim tekrardan yoksa ekstra losyon kullanmam sart mi ? Sart ise Miracle ustadin hazirladigi hangi losyonu kullanmaliyim ve nasil kullanmaliyim ? Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.