4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: İnternetteki bilgiler hakkımda şüphelerim başladı

İnternetteki bilgiler hakkımda şüphelerim başladı

Aklıma nedense böyle birşey geldi ve googlede arattım hızlıca

Anlamadığım nedense herşeyin saça faydası var yazıyor, saç dökülmesine faydası var yazılıyor heralde. Bi ara sabun bakıyodum ve her sabunda saça faydası da var yazıyordu, saç dökülmesine faydası var yazıyordu. Ben de değişiklik yaptım ve aklıma ne gelirse saça faydası var mı diye bakayım dedim ve sonuçlar beni şaşırtmadı. Bakın arattığım şeyler şunlar(aklıma ne gelirse rasgele yazdım bilgim yok) maşallah hepsininde saça faydası var.

havuç, greyfurt, enginar, portakal, lahana, brokoli, armut, tarçın, elma

yahu ne yazarsam yazayım karşıma hep evet faydası var çıkıyor, yani dünyadaki bütün besinler saça faydalı yani öyle mi?
    bu çıkan sonuçlar internetteki bilgilerin doğruluğu hakkında kafamda şüphe bıraktı, ozaman saçına ne sürersen sür nasıl olsa faydası var yani öylemi

acaba kedi moku, gergedan sidiği falan da yazsam acaba bunlarında saça faydası varmıdır çok merak ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Havuçun direk saça bi yararı yok yada brokolinin. Ama vücut vitamin mekanizmasını dengede tutabilmek açısından hepsinin bi faydası var. Dolaylı olarak saça da faydası oluyor.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet çoğu türk sitesinde böyle şeyler yazıyor yani herhangi bir meyve veya sebzenin faydası nedir diye arattığımızda vücudun tüm organlarını sayıp bunlara faydalıdır diyorlar çok rastladığım bir durum zaten onu yazan insanlara kalsa dünyada bütün hastalıkların tedavisini manavdan yapabilirsiniz
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Gıdaların hepsinin tüm tüylerimiz dahil her organ ve hücremize faydası (biyokimyasal olarak) vardır bizi yaşatan onlar, bu tedavi eder anlamına gelmez karıştırılan şey bu.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .