Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Setipiprant, RU58841 ve Spiro Nereden Alabilirim?

Yeni Üye

Question Setipiprant, RU58841 ve Spiro Nereden Alabilirim?

Setipiprant, RU58841 ve Spiro Nereden Alabilirim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Herkesin en iyi tedavi dedigi urunlere kimse nerden temin edebilcegini bilmiyormheryeryi didik didik okudum ru588 setipiprant vs urunlerde etkileri hakkinda birsuru bilgi var ama nerden temin edildigi nasil hazirlandigi hakkinda duzgun bilgi yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin en iyi tedavi dedigi urunlere kimse nerden temin edebilcegini bilmiyormheryeryi didik didik okudum ru588 setipiprant vs urunlerde etkileri hakkinda birsuru bilgi var ama nerden temin edildigi nasil hazirlandigi hakkinda duzgun bilgi yok
    http://tr.lmgtfy.com/?q=ru58841+nas%...%C4%B1l%C4%B1r

https://pasteboard.co/H4sVzBA.png

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ne demek hiçbir bilgi yok.resmen haksızlık yapıyorsunuz.öncelikle aralıklı alımlar yapıyoruz bikaç ayda bir.miracle hocaya isminizi yazdırırsanız sizi de group buy listesine alır.nasıl hazırlandığına gelirsek:100 mg seti hassas terazide tartılır ve 2 ml elseve arginine X3 ya da alkol ve 0,4 ml dmso ile çözüldükten sonra (dmso şart) şırınga yardımıyla (ben damlalıkla yapıyorum daha rahat oluyor) dökülme olan yerlere yedirilir.haftada 2 kez dermastamp kullanmanız ve hergün en az 10 dk kafa derisine masaj yapmanız tedaviye müthiş ivme kazandıracaktır.umarım yardımcı olmuşuzdur.selametle ��

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracleye özel mesaj atın

Arkadaşlar bende kullandığım etkenler var aldığımda ihtiyaç duyan arkadaşları ekleyebiliyorum toplu alımla yurtdıçından bir hayli indirimli alabiliyoruz bunu biliyor olmanız gerekir diye düşünmüştüm zaman zaman yazıyoruz tabi limitli sayımız yardımcı olmaya çalışıyorum yazabilirsiniz özelden.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende kullandığım etkenler var aldığımda ihtiyaç duyan arkadaşları ekleyebiliyorum toplu alımla yurtdıçından bir hayli indirimli alabiliyoruz bunu biliyor olmanız gerekir diye düşünmüştüm zaman zaman yazıyoruz tabi limitli sayımız yardımcı olmaya çalışıyorum yazabilirsiniz özelden.
    miracle hocam bu listeye dahil olmam mümkün mü? özelden görüşebilir miyiz?

Yeni Üye
    seti yi ne ile cozebilirim elimde dmso var

Alkol ya da 80 derece ve üstü kolonya

Yeni Üye
    Bende setipiprant almak istiyorum iletişime geçebilir miyiz

Sayfa 1/2 12 SonSon