Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Yeni elseve ile miracle

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pembesini aldım ve miracle losyon yaptım sıkıntı yok eskisi gibi etkili ama ufak bir fark var eski elsevi sürünce kuruyunca saçı taş gibi yapıyordu bu yeni elseve'de kuruyunca saçı taş gibi yapmıyor pek

Yeni elseve içinde sanki yağ var gibi hemde aşırı bir şekilde yağ var

onun dışında eski elseve bulamayanlar yeni elsevi kullanabilir sıkıntı yok

Sitenin her yerinde yeni elseve ile olmaz yazıyor. Alkol oranı düşük olduğu için. Taşıyıcı özelliği düşük olduğu yazıyor. Benim merak ettiğim çözücülüğü nasıl ? Beyaz tortusu ne durumda ?

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence miracle losyon %70 etil akol % 30 ppg ile yapılmalı.%70 etil alkol % 20 ppg %10 dmso da olabilir.Ben bu elsevelerin çok iyi çözebildiğini düşünmüyorum
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Sitenin bi çok yerine yazdım yeni bi losyon tavsiyesi diye ama nafile bende bu yeni şişeden yaptım ama çok iyi çözdüğünü düşünmüyorum üstüne birde yağlı yapıyor saçı iyice seyrek gösteriyor. Arkadaşın dediği gibi alkol vb ile yeni karışım bulmak lazım.
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

Yeni Üye
    Hala yöneticilerden miracle için elseve yerine ne yapılabilir hakkında bi cevap yok hayret forum bitmiş

Alıntı aspirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala yöneticilerden miracle için elseve yerine ne yapılabilir hakkında bi cevap yok hayret forum bitmiş
    Onlarca konu var bunun hakkında onlarca cevap bir site içi arama yapmaktan acizce hala ahmak ahmak yazıyorsunuz bitmiş olan sensin video çekmiş adam kanalda yayınlamış hala zombi gibi donanıyorsunuz ortalıkta aynı sorularla bir bitmediniz...

Yeni Üye
    Pata dostum sakin ol forumda aratmadigimi ve yapılan yorumları okumadigimi düşünmen videoyu izlemedigimi sanman sanırım aq düşüklüğünden meydana gelmekte forumu yaklaşık 10 gündür okuyor beğendiğim yorumları ekran görüntüsü alıp not ediyorum ve yıllardır verilmeyen cevaplar var konuşulmuş ama şu şekil olsun denmemis etil alkol.konusuna gelirsek etil akol almak artık yari illegal olduğu icin etile ulaşamayan birçok insan var forumda sorduğum sorular bı çok başlığı en üste getirdiği halde net bı cevap bulamadığım için yukarıdaki yorumu yaptım bincok kişi farklı yöntemler le yapmış ama sonuç alınıp alınmadığı belli değil en uzun süredir elseve dışında losyon yapan kişi 2 aylıkken yazmış saygılarımla klavye delikanliligini birakman ve sakin bı yapıya dönüşmen dileğiyle

Sayfa 2/2 İlkİlk 12