8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Minoxile Alternatif

SaçımınDoktoru Üyesi

Minoxile Alternatif

Minoxile bakarken Bioxinin Yuzde 5 deri spreyi gordum Minoxidil orani falan ayni acaba deneyen varmi fiyat olarak cok avantajli olmasi guzel 3 tanesi 50 tlye geliyor nerdeyse yari yarıya

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxile bakarken Bioxinin Yuzde 5 deri spreyi gordum Minoxidil orani falan ayni acaba deneyen varmi fiyat olarak cok avantajli olmasi guzel 3 tanesi 50 tlye geliyor nerdeyse yari yarıya
    Ben 4 kutu aldım bitirdim. Aynı hiç bir fark yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ozaman bioxini almak daha mantikli tesekkurler hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yabancı forumlarda okudum Alopexy t %5 minoxil kullanan baya kişi var 3.günüm benimde tekrardan başladım bugünde hacamat yaptirdim saçımın üstüne minoxun etkisi artsın diye
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam aynı şekilde damar genişleten yağ v.s. var mı, minoxidil kadar etkili olmasa da

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumlarda okudum Alopexy t %5 minoxil kullanan baya kişi var 3.günüm benimde tekrardan başladım bugünde hacamat yaptirdim saçımın üstüne minoxun etkisi artsın diye
    Size defalarca söyledim ama hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Boşa para ve zaman harcıyorsunuz. Minoxil Forte-Kirkland-Rogaine-Bioxinin-Alopexy -.. vb. markalar hepsinin içeriği aynı %5 minoxil içeriyor yani 60gr'da 3gr minox içeriyor. Minoxil çok ucuz bir etken hepsinde aynı sonucu alırsınız. Paranızı %5 minoxile 60 lira vereceğinize gidin RU58841,ketokonazol,avodart,propepica falan harcayın.

Teknik olarak fark olmaması beklenir ancak baz etkenin bekleme süresi saflığı kalitesi ve kullanılan taşıyıcıların oran/kaliteside kişiye özgü genel olarak fark yaratabilir hepsinide kullanın ve ucuzdan başlayın en beğendiğinizle devam edin ozanın dediği gibi asıl bütçenizi setipiprant ru58841 vb ana etkenlere ayırın.
    Konu Miracle tarafından (21.01.2018 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nasil bir Tedavi izlecegimi bilmiyorum acikcasi ,yeniyim şakak Gerilemesi diye bir konu actim kimse cevap yazmadi 4 5 adetde resim yuklemistim.Konuya bakip ona gore bir yol gosterirmisiniz en baslarda konu zaten 😊