Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Boldixil Sampuan

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sampuandaki amacim Sactaki Yipranma payini alsin yeter o yuzden soruyorum
    Saç yıpranmışsa kes gitsin, zaten pek uzun da görünmüyor. Ben defne sabununa geçtiğim zamandan beri saçımın yıpranmasını engelledim, aynı zamanda çok ucuz ve daha sağlıklı.
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    9 10 cm falandır onler kesmeye kiyamam ayrifa uclarda var kiriklik genelde dipler saglam , fonden dolayı oluyor bende sac kirilmasi yipranmasi gucsuzlugu vs sabun kesermi acaba, lorealin profosyonel sampuanlari var onlari baya oneriyolar

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 10 cm falandır onler kesmeye kiyamam ayrifa uclarda var kiriklik genelde dipler saglam , fonden dolayı oluyor bende sac kirilmasi yipranmasi gucsuzlugu vs sabun kesermi acaba, lorealin profosyonel sampuanlari var onlari baya oneriyolar
    Keratinli saç kremi deneyebilirsin hocam doa nınkinden memnun genelde kullanıcıları.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Saç canlı olmadığından yıprandıysa düzelmez paranı kaptırma saçma ürünlere

Hocam schwarzkopf un bonacure acil kurtarma diye bir şampuanı var, benim saçlar çok kuru ve çatallıydı iyi geldi bi bak istersen. Almayı düşünürsen n11 de litresi 50 tl civarında.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hepinize teşekkür ederim deneyecegim
    Sampuan bu konuda cok onemli
    Fiyat olarak biraz yuksekmis eyup sabri tuncerin zeytinyagli sampuani nasll acaba suan kremini kullaniyorum nemlendirici olarak efsane kil
    Ve kalite artisi yapti sakallarda

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam schwarzkopf un bonacure acil kurtarma diye bir şampuanı var, benim saçlar çok kuru ve çatallıydı iyi geldi bi bak istersen. Almayı düşünürsen n11 de litresi 50 tl civarında.
    Dediginiz urune, kullanicilar kepeklenme yapiyor demis benim saclarda seboya yatkin bir sikinti olusabilir gibi gözüküyor

Kardeşim zamanında ben de çok şampuana kafa yordum emin ol şampuan sabun zerre fayda etmiyor, yan tedavi bile olamazlar şahsi görüşüm, sabun benim saç derime iyi geliyor diye uzun süre kullandım lakin şu an h&s kullanıyorum, önemli olan saç derisini iyi temizleyebilmesi gerisi yalan dolan, şampuanı saç derinize göre alın saçınıza göre değil laki saç zaten ölü keratindir tillahını getirsen düzeltemez sadece onarmış görüntüsü verir bazı silikon türevi malzemelerle lakin şunu unutma o malzemeleri saç derine de sürüyorsun ve suyla durulanmayan hidrofob malzemeler bunlar, saç derisinin sağlıklı işleyişini bozabilir, tavsiyem saçını direkt kestirmek yeni ayda 1 kırıklarını aldırsan o geçen sürede de beslenmene ve saç derisi masajına önem göstersen (un, şeker, tuz kesinlikle yasak) ve saçına ısı v.b. işlemler yapmaktan olabildiğince kaçınsan saçın hem güçlenir hem gürleşir. Sana tavsiyem 50-60 tl'yi şampuana vereceğine supradyn benzeri takviyelerden kullansan ya da 50-60 lira fazlaya gidip daha sağlıklı zengin beslensen aşırı derecede fayda görürsün. Dünyada saç dökülmesinin en az olduğu yer uzak doğuda millet kafasını kimyasal şampuanlarla yıkayıp sürekli boya ve şekillendirici kullanıyorlar ona rağmen bütün avrupadan daha gür sık saçları var, neden çünkü beslenmeleri düzenli ve sağlıklı, 60-70 yaşındaki adam gidip saçına iki saat fön çektirip rengarenk boyatıp üstüne bir şişe saç spreyi sıkıyor lakin saçında milim dökülme incelme olmuyor çünkü düzgün deniz ürünü ve yeşillik ağırlıklı besleniyor, aha örnek olarak bizim ülke millet saçına şampuan bile sürmekten korkuyor ama afedersin beslenmesine hiç dikkat etmiyor 20li yaşlarında saçları uçup gidiyor. İşin kısası gavurların bir sözü vardır ''Genetics load the gun, lifestyle pulls the trigger'' diye daha iyi özetlenemezdi, al sana bir kaç örnek;
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...nm3JaRe036UjYy

http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spi...75942_full.jpg

https://visualioner.files.wordpress....qcib.jpg?w=705

şunu unutma bu insanların çoğu haftada bir saçlarının renklerini değiştiriyor ve neredeyse hepsi 40+ yaşında, hiçbirinin de kafasına çeşit çeşit yağlar veya kaliteli doğal şampuanlar sürdüğünü sanmam lakin japonyada doğal şampuan diye bir kavram yok, batılıların çoğu japonyada yaşarken kendileri şampuan getirtmek zorunda kalıyor memleketlerinden

Bu arada ek olarak adamlar o kadar alışmış ki şekersiz v.b. yaşamaya yurtdışından getirilen şekerleri falan yerken öğürüyorlar şeker zehirdir, acı şifa mottom haline geldi bu söz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haklisin kardesim zaten olay beslenmede onceki konularda tartismistik hintilelerin saclarindada hic dokulme yok
    Supplement kullaniyorum zaten biotin ve ocean daily one yeterli bence

Keratin bakimi ile falan duzeliyor aslindada baya tuzlu

Uçlarından gene aldiricamda gene kirilicak oyuzden bu konuda sampuan onemli keratin bakimi yaptirdim sira hic olmuyordu suan Vichy dercos da anasini aglatiyor sac kalitesinin

Eyup sabrının sampuani deneyim bi

Zeytinyagini icsem aslinda hic olmazda artik midem kaldirmiyor ictigim siralar efsane canli ve dolgundu saclar

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon