Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Cevaplarsaniz cok sevinirim :)

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deriyi bükme işleminde de yapılsa kopmalar/dökülmeler oluyor ancak bu çok da önemli değil.masaj kesinlikle tedavide olmalı.kendim için konuşursam; masajla birlikte saçlı derideki huysuzluk gitti deri elastikiyet kazandı ve iyi geldi işte kısacası.dökülmeler oluyor mu evet oluyor ama bıkmadan masaj yapılmalı ve dökülmelere takılmamalı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abiler bu masaj olayini japon amca gibi yapiyorum simdi bu masturbasyon genetige bagli dedinizya
    - simdi yasim 15 nasil anlarim doker mi dokmez mi diye ?
    -Bu masaj yuzunden sac dokulmesi ne kadar surer
    -Vitamin eksikliginden suphem var doktora gitmeden neler yiyerek evde tamamlarim vitamin degerlerini ?
    - dokulmem takip altinda hep ayni sayilar max 60 yani saclarim seyrelip seyrelmedigini anlayamiyorum dogustan seyrek yapida ama fotolarla halledicem
    - saclarimi yikadiktan 3-4 gun sonra saclarimin dipleri cok agriyor yikayinca geciyor neden yaglandigindan mi?

Eger bu masturbasyon sac dokuyorsa benimde o yuzden cunku hergun yapiyom bazen gunde 2 bile oluyor

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deriyi bükme işleminde de yapılsa kopmalar/dökülmeler oluyor ancak bu çok da önemli değil.masaj kesinlikle tedavide olmalı.kendim için konuşursam; masajla birlikte saçlı derideki huysuzluk gitti deri elastikiyet kazandı ve iyi geldi işte kısacası.dökülmeler oluyor mu evet oluyor ama bıkmadan masaj yapılmalı ve dökülmelere takılmamalı
    Hayret, adamın dediğine göre dökülme direkt duruyormuş. Bendeki dökülmeyi de bıçak gibi kesti.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende niye dokuluyor masaj yaparkeb acaba gucsuz kuvvetisizler mi dokuluyor dokulenler bazilari kucuk ince bazilari uzun kalin

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayret, adamın dediğine göre dökülme direkt duruyormuş. Bendeki dökülmeyi de bıçak gibi kesti.
    Dökülme geçmişinizin süresi ne kadar?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülme geçmişinizin süresi ne kadar?
    önlem almak için yapıyorum ama konu sahibi arkadaşın da dökülmesi yok, masajın muhabbeti zaten dökülmeyi kesmek adam diyor yanlış yaparsanız dökülür diye. videoları tekrar izletin derim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hangi adam diyor dokulur diye japon olan mi yoksa burdan biri mi kafam cook karisti

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya ben kafayi yicem sabah kalktim yastikta sac falan yok normaldede masaya yerlere falan dusmuyo sacta kaliyor dokulenler neyse ogleden sonra 3 gibi gittim banyoya saclarimi elimle silkeledim 25 tel genellikle uzunlar arada 5-6 kisa var onlar kirilmis gibi hergun boyle ayni sayida oluyor neden ??
    Bide bu sacin kokuyle birlikte geldigini nasil anlicam lutfen bi bakin

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mustaf02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben kafayi yicem sabah kalktim yastikta sac falan yok normaldede masaya yerlere falan dusmuyo sacta kaliyor dokulenler neyse ogleden sonra 3 gibi gittim banyoya saclarimi elimle silkeledim 25 tel genellikle uzunlar arada 5-6 kisa var onlar kirilmis gibi hergun boyle ayni sayida oluyor neden ??
    Bide bu sacin kokuyle birlikte geldigini nasil anlicam lutfen bi bakin
    Saçların dökülüyor işte nedeni bu antiandrojen felan sakın kullanma yakı ısırgan losyonu deneyebilirsin dökülmeni kesebilir.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biyerde okumuştum masaj yaptığımızda saç derisi reaksiyon olarak yağ salgılıyormuş malüm yağlanma (kişiye göre değişir)saçı döküyor ki benim öle masaj yapıyorum aşırı yağlanma oluyor benim kanımca benim saçım aşırı yağlanma sonucu dökülüyor baya bi yağlanma sorunum var arkadaşa sorum saçında yağlanma varmı?Birde masturbasyon olayı oda bence kişiye göre değişir hiçbir şekilde mast saç döker dye kanıtlanmış bilimsel bi açıklama yok benim kendi kanatimce genetik yatkınlık varsa aşırı mast belki saçı dökebilir ama şuna eminm aşırı mast saçta cansızlık kesinlikle yapıyo bence biraz ara ver saçında yağlanma varsa ona göre şampuan kullan masaj olayınıda miraclenin dediği gbi yap yeşil çaya devam kabak çekirdeği ye saçınıda cok kaynar suyla yıka he birde son olarak genetikse dökülme o saçlar gidecek şuanda çözümü yok sadece ertelersin

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon