Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Jinekomasti

Jinekomasti

Arkadaşlar 8 aylık androcur kullanımından sonra ciddi jinekomasti sorunu üzerine bıraktım 2.5 aydir kullanmıyorum.Bu sürede azalsada hala gögüs uclarimda hafif sislik var.tamoxifen turu ostrojen azaltici bir ilac kullansam gecirebilirmiyim ve sacima yan etkisi kötü olur mu(Notüzenli spor yapiyorum)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamoksifen i eşzamanlı kullansaydın dostum keşke.Ama gene de kullanmanı öneririm.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamoksifen i eşzamanlı kullansaydın dostum keşke.Ama gene de kullanmanı öneririm.
    ince bir yapim var bende nasılsa olmaz diye gaflete düstüm.Kac mg kullanmami onerirsiniz.Bir de dun sporcularin kullandigi steroidleri arastirirken bu adamlar her kürün sonunda hafif jinekomasti olup, bu tur ilaclarla duzeltiyorlarmis.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jinekomasti olmuşsa tamoksifen felan geçirmez ameliyat kesin çözümü.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ince bir yapim var bende nasılsa olmaz diye gaflete düstüm.Kac mg kullanmami onerirsiniz.Bir de dun sporcularin kullandigi steroidleri arastirirken bu adamlar her kürün sonunda hafif jinekomasti olup, bu tur ilaclarla duzeltiyorlarmis.
    Ortalama 40 mg/gün yeterli olacaktır, çok uzun süreler kullanmanı tavsiye etmem, 3-4 ay kullandıkktan sonra bir ilerleme farketmezsen çözüm ameliyat
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tedavi için Nolvadex mi daha etkili yoksa Tamoksifen mi?
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Androcur un androjen hormonları yanında östrojenide azaltıcı etkisi vardır. Sendeki jinekomastinin muhtemel sebebi prolaktin artışı. Bu durumda tamoksifen etkili olmayabilir. Bence biraz daha bekle. Tamamen iyilesebilir. Eğer duzelmezse ameliyat gerekir. Zaten tamoksifen jinekomasti olduktan sonra bir işe yaramaz. Bu arada prolaktin, testesteron ve östrojen tahlili yaptırman durumu görme adına faydalı olur.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profesyonel yani ilaç kullanan her sporcu mutlaka jinekomasti olur bunu ameliyatla çözerler hafif jinekomasti diye birşey yok aslında yağ oranı artınca vücutta göğüs uçlarıda yağlanabilir yağ oranını düşürünce genelde geçer geçmiyorsa zaten jinekomastidir ben kimse görmedim bugüne kadar jinekomastiyi ilaçla geçiren ilaç oluşmasını önler.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profesyonel yani ilaç kullanan her sporcu mutlaka jinekomasti olur bunu ameliyatla çözerler hafif jinekomasti diye birşey yok aslında yağ oranı artınca vücutta göğüs uçlarıda yağlanabilir yağ oranını düşürünce genelde geçer geçmiyorsa zaten jinekomastidir ben kimse görmedim bugüne kadar jinekomastiyi ilaçla geçiren ilaç oluşmasını önler.
    Bizim forumda konusu var hocam bakabilirsiniz, elbette garanti verilemez ama kullanmasında bir beis yok arkadaşın.

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı bodyforumlarında gezerken birkaç kişininde ilaç bazlı oluşan jinekomastiyi novaldex le çözdüğünü okudum.Ameliyattan önce denemeye değer bence

Sayfa 1/2 12 SonSon