Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fin/Dut + Ostrojen inhibitör(Arimidex,Novaldex,Aromasin)

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fin/Dut + Ostrojen inhibitör(Arimidex,Novaldex,Aromasin)

Herkese selamlar,

3 aydır fin kullanıyorum.Cinsel konuda hiç yan etki görmedim.Ama yüzüm belirgin bir şekilde şişti su topladı.Bu durum beni rahatsız veriyor.Bunu artan östrojene bağlıyorum ben.Bu yüzden 3-4 günde bir novaldex veya diğer östrojen inhibitör ilaçlardan uygun dozda kullanmak istiyorum.İnternette araştırdım baya iyi sonuçlar alan var almayanlar var.Burda hiç bunu deneyen oldumu ? Saç dökülmesini etkiledimi hiç ? Östrojene bağlı etkiler azaldı mı ? veya bu ilaçlara bağlı başka bir yan etki gördünüz mü ? Novaldex en mantıklısı ama onunda kan hücrelerini azaltma yan etkisi korkutuyor diğer östrojen inh.lerinde yok bu yan etki.

@Miracle hocam senin düşüncen nedir ?
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafanıza göre nasıl hayati derecede önemli hormon ilaçlarını kullanmaya karar verebiliyorsunuz gerçekten aklım almıyor. Millet leblebi yutar gibi kafasına göre fin,dut,spiro,diane,nolvadex vs içiyor. Doktorlar ne güne duruyor Miracle hoca dahil hiçbirimiz doktor değiliz burda. Gidip onlara danışsanıza.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafanıza göre nasıl hayati derecede önemli hormon ilaçlarını kullanmaya karar verebiliyorsunuz gerçekten aklım almıyor. Millet leblebi yutar gibi kafasına göre fin,dut,spiro,diane,nolvadex vs içiyor. Doktorlar ne güne duruyor Miracle hoca dahil hiçbirimiz doktor değiliz burda. Gidip onlara danışsanıza.
    Hocam spiro ve diane yutmak gerçekten aptallık.Fin bunların yinede en masumu.Fin %15 kadar ost arttırıyor.Benim amacım sadece bu artan ostrojenı azaltmak düşük doz arimidex gibi bir ilaçla.yoksa ostrojen kemik sağlığı için çok gerekli
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Yeni Üye
    Steroid kullanıcılarinin post cycle therapy dediği süreçte testo seviyeleri normale dönmeden ostrojen baskılamaya başlanmiyor. Bunun arkasındaki temel sebep nedir bilmiyorum ancak anti androjenle birlikte ostrojen baskilamanin sakincalari olabilir. Onlar bizden daha radikal bir şekilde hormonlara müdahale ediyorlar herhalde bu yolu izlemelerinin bir sebebi vardır.

Yeni Üye
    Bu yüz şişme sorunu bendede var. Uzun zaman kullandıktan sonra oldu. Karın kaslarım oldugu dönemde bile yanaklarım dolgundu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nötron bombası

Yeni Üye
    Konunu takipteyim. Anti östrojen kulşanımından sonra gelismeleri paylasırsan sevinirim.

Yeni Üye
    Konu açılalı uzun zaman olmus son durumun nedir? Mesaj atamıyoeum posta kutun dolu bilgilendirirsen sevinirim.

Yeni Üye
    Konu açılalı uzun zaman olmuş son durum nedir? Mesaj atamıyorum posta kutun dolmuş

Yeni Üye
    Kullanmayin kardesim finasteridi bu riski almayin duzelemiyorum diyorum benim gibi yuz binlerce dunyada genc var yan etki gørmeyenlerde ilaci biraktiktan sonra bir anda cøkus yasamislar bu riski almaya deger mi?

Sayfa 1/2 12 SonSon