5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Minox hakkinda bir kaç sorum var.Görusleriniz onemli

SaçımınDoktoru Üyesi

Minox hakkinda bir kaç sorum var.Görusleriniz onemli

Herkese selam minox hakkinda sorularim var.
    İlk olarak ben minoxu internetten 3 adetini 110 tl ye almistim bu sahtemi sizce ve siz nerden temin ediyorsunuz. İkinci olarak minox u sabah aksam 5 er fis degilde 7 /8 fia kullansak ne gibi sorun veya sorunlar olur.Yorumlariniz degerli lutfen gorus bildirin..

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Guvenilir bir yerden al, bulabilirsen de Kirkland minoxidili tavsiye ederim.

Ben sadece şakaklara 1.5ml kullandim 2013 yılında, bir sorunla da karşılaşmadım.

Bütün minoxidiller bana Egzama ciltte alerji yapıyor. Bıraktığında ise geçiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -Bir çok eczanede artık 3 adeti 105 liraya satıyor ,fiyat normal yani internetten aldığın gerçektir.
    -5 fıs yerine yüksek dozda kullanırsan ilk zamanlar birşey hissetmessiz fakat zamanla göğüs ve sırt ağrıların artamaya başlar. bu durum ilaç prospektüsünde yazıyor.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guvenilir bir yerden al, bulabilirsen de Kirkland minoxidili tavsiye ederim.

Ben sadece şakaklara 1.5ml kullandim 2013 yılında, bir sorunla da karşılaşmadım.

Bütün minoxidiller bana Egzama ciltte alerji yapıyor. Bıraktığında ise geçiyor.
    bende de egzema var saçta ne kullansam geçmedi sabun şampuan denedim siz ne kullanıyosunuz ?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Muteki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de egzema var saçta ne kullansam geçmedi sabun şampuan denedim siz ne kullanıyosunuz ?
    Prednol-a diye bir krem anında yok ediyor. Saçimda hiç olmadı, ellerimde ayaklarım' da oluyor sürekli.

Kupa terapi (hacamat), sülük deneyebilirsin, geçmiyorsa eğer . Geçmiş olsun.