6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Yeniyim buralarda

Yeni Üye

Yeniyim buralarda

Merhaba abiler kardeşler ben bu sitede yeniyim yaşım 24 bu aralar yoğun saç dökülmesi yaşıyorum ve psikolojim alt üst durumda Nası bir çare bulabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz saçlarım çok seyrekleşti yan etkili ilaçlardan korkuyorum varmı bunun bi çözümü
    Şimdiden teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba. Doktora gittin mi? Gerekli testleri yaptırdın mı? Ailede durum nedir? Fotoğraf nerede?

Çözümü var elbet once genetik dokulme olup olmadigini belirlemek lazim. Kan testi falan yaptirdiniz mi? Fotograflarinizi da yukleyin en kisa zamanda. Siteyi cok iyi incelemelisiniz, zaman harcamaniz lazim biraz. Kullanicaginiz etken kadar beslenme de çok önemli.

Yeni Üye
    Daha önce doktora gittim vitamin seviyelerinde klasik b12 düşüklüğü çıktı ama çokda düşük değil onun haricinde birşey Yok finas minox Önerdi ama edindiğim bilgiler finasın yan etki seviyesi yüksek minoxunda kafada egzama yaptığı yapmasa bile bir süre sonra döngüye girip inişli çıkışlı bir performans gösterdiğini öğrendim saç durumum bu şekilde arkadaşlar yan etkisiz bu şaçları toparlayabilirmiyim

Yeni Üye
    Resim nasıl yüklüyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hizli resime yada benzeri bir resim yukleme sitesine gir kardesim ,yukleme yap linki buraya url seklinde at