Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Şakaktaki tüylerin ufak ufak saça dönüşmesi ve saç dökülmesini durdurma

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cafeini nerden nasil bulabilirim peki

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarimsak falan kullanan kaldimi ya ben bir kere sacima surdum 2 ay koktu igrenc bisey daha gercekci tedaviler izleyebilirsiniz o tedavi ile sac dokulmesi cok normal
    Bana cevap olarak yazmadığınızı düşünüyorum ve yazacağımı size cevap olarak değil derdimi daha iyi ifade etmek açısından bir açıklama yapmak zorunda kaldım;arkadaşlar bu forumda önerdiğim her türlü doğal tedavi ve kürü öncelikle genel sağlık açısından ikincil olarak saç sağlığı açısından öneriyorum bunun çok iyi anlaşılması lazım, saç konusunda miraclenin bize önerdiği ana akım diyeceğimiz tedaviler şimdilik işimizi görüyor bu problemin kesin çözümü için de büyük bir gayret içerisinde olduğunu hepimiz biliyoruz,ama siz de bilirsiniz ki insan sadece kafasındaki saçtadan ibaret değil, öncelikle genel sağlığımızın iyi olması gerekiyor ve burda önerdiğim hiçbir doğal etkeni de hayatımda belli bir süre uygulayıp faydasını görmeden tavsiye etmedim ve kou problemini çözebilen arkadaşlar için doğal yoğurda karıştırarak sarımsak tüketmelerini şiddetle öneriyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen hocam da universitiye yada is ortamina giderken kotu kokuyu kimse kotu kokmak istemez duzenli sosyal çevreniz varsa kisaca biraz zor ha yemegin yaninda baharat olarak alınabilir

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler