7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Genel sac seyrelmesi

SaçımınDoktoru Üyesi

Genel sac seyrelmesi

Selamlar saclarimda genel bir seyrelme var yani tek nokta degilde ozellikle yanlar ve tepe birde on taraf on cizgi degil ondeki şerit bunun icin nasil bi tedavi onerirsiniz veya nasil bir topikal losyon yapmaliyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Heralde 40 tane konu actiniz ne resim var ne bisey size kac insan tavsiye verdi hic kimsenin dedigini yapmiyorsunuz tedaviye baslamiyorsunuz boyle yaparak dokulme konusunda bi arpa yol bile alamazsiniz biyerden baslayin saciniza hangisi iyi geliyorsa o tedaviden devam edin.
    Dermastamp,Setipiprant ,multi vitamin,celll losyon,omega3,5 mg biotin,bioxcin forte yada onun ayarinda vitamin vs iceren sampuan
    Bu dediklerimi yapsaydiniz suan gunluk dokulmeniz 3 4 e kadar inecekti ama siz hic birsey yapmiyorsunuz kendiniz bilirsiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kullaniyorum multivitamin dermaroller miracle minioxil biotin vs ama hep ayni degisen bisey yok tedaviye baska ne eklemeliyim tam olarak onun hakkinda bi fikrim yok

Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heralde 40 tane konu actiniz ne resim var ne bisey size kac insan tavsiye verdi hic kimsenin dedigini yapmiyorsunuz tedaviye baslamiyorsunuz boyle yaparak dokulme konusunda bi arpa yol bile alamazsiniz biyerden baslayin saciniza hangisi iyi geliyorsa o tedaviden devam edin.
    Dermastamp,Setipiprant ,multi vitamin,celll losyon,omega3,5 mg biotin,bioxcin forte yada onun ayarinda vitamin vs iceren sampuan
    Bu dediklerimi yapsaydiniz suan gunluk dokulmeniz 3 4 e kadar inecekti ama siz hic birsey yapmiyorsunuz kendiniz bilirsiniz
    Eklemeliyim ki o dediğiniz şampuanlar hiç bir halta yaramıyor bırakınca saç döngüye giriyor bazı bünyelerde, en iyisi defne sabunu. Şampuan saçı kurutuyor.
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

SaçımınDoktoru Üyesi
    Pgd2 başlıklı yere gir setipiprantyada cel losyob miracle ustada yaz o sana yardimci olur

Hangi multivitamini kullanıyorsunuz? Saçınızda bir değişim fark ettiniz mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    xpecia kullandım panplus kullandım uzun süreli kullandım bişey daha kullanmıstım aklıma gelmiyor toplam 3 sene felan kullandım hiçbir işe yaramadı yani boş tek etkisi saç uzatmak