Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tek Dokunuşla Hasarlı Organları İyileştiren Cihaz

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tek Dokunuşla Hasarlı Organları İyileştiren Cihaz

Ne dersiniz arkadaşlar işlevini yitiren saç folikülleri için de çare olabilir mi ilerde?
    https://www.sciencedaily.com/release...0807120530.htm
    bu da youtube linki;
    https://m.youtube.com/watch?v=tMQ51K...&persist_app=1
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

İnşallah ama sanmam dostum

Bu denildiği şekilde çalışıyorsa benim yakında açıklayacağım mekanizma üzerinde onarım yapmakta ve evet nihai çözümde olabilir tedavilerin her zaman saçı yüksek kondüsyonda tutmasına da çözüm olabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam tahmini süre nedir acaba.Birde gelişmeler ne durumda.Teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben kafama, deride kalacak şekilde elektrik versem mi diye kendime göre saçma bir mesaj yazmıştım. Cevap gelmemişti. Adamlar hayalimi simule etmişler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kafama, deride kalacak şekilde elektrik versem mi diye kendime göre saçma bir mesaj yazmıştım. Cevap gelmemişti. Adamlar hayalimi simule etmişler.
    Tesla Brush araştır deriye elektrik veren laser comba benzer bir alet.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesla Brush araştır deriye elektrik veren laser comba benzer bir alet.
    Vay vay vay

https://i2.wp.com/www.folliclethough...ushResults.png
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi A096BBF7-0CBD-4152-9C8A-238669604ED8.png‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tesla brush yada muadil bir ürün ülkemizde varmı?

Yeni Üye
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2397975

Bu karşılaştırmalı, kontrollü çalışma, 36 hafta boyunca düzenli bir tedavi programına göre uygulanan darbeli bir elektrik alanın saç büyütme üzerindeki pozitif biyolojik etkiyi göstermektedir. Gruplar içindeki ortalama saç sayısı karşılaştırmaları, tedavi grubuna göre önemli ölçüde yarar sağlarken, taban çizgisine göre% 66,1'lik bir saç sayısı artışı sergilemiştir. Kontrol grubu taban çizgisi üzerindeki artış% 25.6 idi. Ayrıca, 30 tedavi denekten 29'unun (% 96.7) yeniden büyüme gösterdiği veya başka bir saç dökülmesinin olmadığı dikkati çekmektedir. Süreç, yan etkiler ve istenmeyen tepkiler olmadan gerçekleşir. Bu fenomenin mantığı belirsizdir ancak, kemik kırığı ve yumuşak doku onarımı iyileştirmesi ile ilgili olarak belgelenmiş olana benzer olarak, hareketsiz kıl folikülü üzerindeki bir elektrofizyolojik etkiden kaynaklandığı düşünülmektedir. Elektriksel nabız, hem kıl folikülü kılıfı hem de dermal papilla hücrelerini içeren, kalsiyum akışı yoluyla hücre mitozunun artmasına neden olabilir.

bu Tesla Brush etkisi kalıcı mı

Sayfa 1/2 12 SonSon