8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dr. Atilla Kaya ve Hair Pharma Ürünleri ???

Dr. Atilla Kaya ve Hair Pharma Ürünleri ???

Arkadaşlar bu şahsın sitesinde bütün ama bütün ürünler tiye alınarak karalanmış ama xpecia ve hair forte gibi hp ürünleri tavsiye edilmiş gelene geçene bu ürünleri önermiş anlamadığım bu şirket bu adama mı ait birde bu adam kel son durumunu bilen var mıdır nasıl durumda saçları ? Tüm resimlerini arattım hepsinde tamamen kel durumda hatta bu siteyede tamamen gerçek dışı şeyler yazılmış yok hap içirtiliyormuş millete yok meloxin vb ürünlere olumlu yorum yokmuş vb gibi bende yanlış gördüğüm şeyleri yazayım dedim yorum olarak onaylanmadı yani aslında dediği şeyi direk kendisi yapmış oldu. Açıkcası birazda deneyimi olan kişilerden fikir almak istedim belki ben anlayamadım ya da sitesini tam kullanmayı beceremedim.

Yeni Üye
    Adamın 10larca sitesi var, maşallah googlede birşey aratsam hep kendisinin sitelerinde buluyorum kendimi
    Gördüğüm kadarıyla Hair Pharma ürünleri dışında başka hiçbir şey tavsiye etmiyor, muhtemelen ona göre dünyadaki herşey gereksiz ürün saç için ama Hair Pharma başka, ama neden acaba!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fazla ciddiye almışsınız bu adamın hp ürünü pazarladığını sadece bu ürünleri övüp geri kalan her site ve ürünü kötülediğinğ siteye aşina herkes bilir zaten bu adam basur doktoru istanbulda klinik var basut ameliyatı yapıyor ekim işine girdi para için başrılı olamadı ha alan kullanan bu adama danışanda var ama normal araştırmadan ürün alan çoktur ülkede mesela bioxin hala en çok satan üründür

Yeni Üye
    @sevenup
    neyi varmış bioxcinin? şampuanlardan çok şey beklemek doğru degil ki zaten bu yüzden piyasadaki mevcut şampuanların içerisinde en iyilerden biridir bioxcin şampuan

ayrıcana hatırlıyorum bu doktor hakkında şikayetler vardı eskiden hatta birisi saç ekim videosunu koymuştu, ama nedense hiçbirini bulamadım yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kıskanç bir pazarlamacıdan ote değil doktor moktor değildir kendisi.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serkann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @sevenup
    neyi varmış bioxcinin? şampuanlardan çok şey beklemek doğru degil ki zaten bu yüzden piyasadaki mevcut şampuanların içerisinde en iyilerden biridir bioxcin şampuan

ayrıcana hatırlıyorum bu doktor hakkında şikayetler vardı eskiden hatta birisi saç ekim videosunu koymuştu, ama nedense hiçbirini bulamadım yok
    bioxin nası en iyi şampuanlardan biri onu kullancagınıza marketten herhangi bir şampuan kullanın daha iyi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Serkann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @sevenup

Beğenmişsiniz şampuanı demek ki bir şey diyemem ancak piyasada en çok bilinen satılan ürünlerden biri olmayı haketmiyor bunu demek istiyorum eğer o iyiyse kötü şampuan yok diyebiliriz.

Ben bir dönem Bioxcin kullandım. Hayatımdaki en çok dökülme bu dönemde meydana geldi. Belki kişiden kişiye değişir ama şahsen kimseye tavsiye etmiyorum.