Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: herkes seti seti diyor da kimse nereden temin ettiğini söylemiyor!!!

herkes seti seti diyor da kimse nereden temin ettiğini söylemiyor!!!

kaç gündür her yere yazıyorum setipiprant almak istiyorum diye ama kimse cevap dahi vermiyor. Arkadaşlar bu site yardımlaşma ve bilgi paylaşımı için kurulmuştu. Kendi sorunlarınızı çözüp diğer üyelerin sorunlarıyla ilgilenmezseniz bir süre sonra kimse de sizin sorunlarınızla ilgilenmez. Lütfen birileri bana setipiprantı nasıl ve kimlerden alabileceğimi açıklasın. tedaviye başlamak istiyorum bir an önce

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracleye özelden yamadınız mı seti için elinde varsa gönderir yoksa da satın alma grubuna ekler sizi sistem bu eşkilde işliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

hocam yazdım da cevap vermedi iki gündür. meşgul galiba. satın alma grubuna sizin beni ekleme imkanınız var mı

Öyle bir imkanım yok ama yazayım durumunuzu miracle ye.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

teşekkürler hocam. kafamdaki kaşıntı mahfetti beni. bir an önce seti kullanmam lazım. sadece seti iyi geliyormuş pgd2 sorununa

Alıntı astaravi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hocam. kafamdaki kaşıntı mahfetti beni. bir an önce seti kullanmam lazım. sadece seti iyi geliyormuş pgd2 sorununa
    Size tavsiyem beslenmeyi de düzene sokun,sistem bir bütün olarak işliyor.

beslenmem düzenli zaten. şeker tüketmiyorum. pgd2 için allerset damla veya tablet kullansam kısa bir süre de olsa kafadaki kaşıntıyı durdurur mu sizce

Yeni Üye
    Sakin ol kardeşim miracle Hoca ile iletişime geç mesajını görmemiştir farketmemiştir işi vardır olabilir geri dönecektir elbet.

Yeni okudum da bu hız stres nedir ? Burası alışveriş sitedi değil alırsak yerimizde varsa ekleriz birde bazı beşkuruş etmez ekimci losyoncu beslemeleride sağda solda yok etken satılıyor vs diye karalama yapıyor alın görün ne kadar alıyoruz zorla millet almak için küfredecek neredeyse hala kimseden bir şey alamamış...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

haklısınız hocam. beni de grupbuy a ekler misiniz numaramı özelden atıyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon