4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Min dut losyona baslasam mi

Min dut losyona baslasam mi

Min dut kullanip memnun kalan bir kisi bile yok mu bu grupta herkes mk donguye girip olan saclarini kaybetti ??

Yeni Üye
    Kardeş, ben 2009-2019 da takip ediyordum burayı. O sıralar her yazdığımız mesaja cevap geliyordu. Bence herkesin saçı çıktı ya da saç ektirdi Eskisi gibi canlı değil.
    Ben başladım dün itibariyle.

Yaklaşık 3 yıldır min-dut kullanıyorum. İlk başladığımda günde iki kere kullanmıştım miracle losyonla birlikte, çok iyi sonuçlar almıştım ama sonra, kullanımıma disiplinle devam etmeme rağmen, çıkanların hepsi ve daha fazlası gitmişti. Sonraki kullandığım 3-4 aylık periyotlarda da gerilemeler yaşadım ama hep devam ettim. 1,5 yıldır tedaviye dermastampı zaman zaman insülin iğnesini, seti, cell ve kafein gibi etkenleri de ekledim, şimdi de gerilemeler yaşıyorum ama eskisi gibi keskin değil, yani iyi kötü bir stabillik var artık. Şekerli,unlu gıdalardan çok ama çok az yemekteyim bence bu da oldukça önemli. Bence kullanacaksanız hep devam etmelisiniz, kullanım aralıklarını değiştirseniz de. Bırakırsanız emeğinize yazık olur. Kolay gelsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı holyone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş, ben 2009-2019 da takip ediyordum burayı. O sıralar her yazdığımız mesaja cevap geliyordu. Bence herkesin saçı çıktı ya da saç ektirdi Eskisi gibi canlı değil.
    Ben başladım dün itibariyle.
    7474736474 tane aynı sorudan sorarsaniz cevap alamazsınız. Forumda min dut hakkında bir ton konu var oradan okursa arkadaş gerekli cevapları alabilir. Bilgi kirliliği ve fazlalıği oluşuyor bu şekilde