Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Antiinflamasyon, kan akışı ve kalsifikasyon için kompleks kür oluşturma?

SaçımınDoktoru Üyesi

Antiinflamasyon, kan akışı ve kalsifikasyon için kompleks kür oluşturma?

Mesela nane minox ile aynı etkiyi gösteriyor bir süru antiinflamasyon antioksidan anti kalsifatif yağ var. Nemlendiriciler var hepsini kompleks bir sekilde kariştirsak ve duzenli kullansak hic mi olumlu etki vermez?

Bana kalırsa bunu forumda deneyen kimse yoktur.

10 15 yağ ve etkenli mesela
    Jojoba
    Hint
    Nane
    Cay agacı
    Sedir
    Hindistan cevizi
    Baobab vs.. gibi 10 12 yağ ile
    Magnezyum yaği
    A vitamini
    B vitaminleri
    Pantenol falan koysak içine

Liste uzun daha ben örnek verdim ara ajanlar antioksidan yağlar, derite elastikiyet kazandırıcı yağlar, dht dengeleyici yağlar folikul uyarıcı yağlar ve esasları mixlesek icine vitaminler atsak

Magnezyum yağı ve k2 vitaminini de topikal bu karışıma eklesek hatta kalsifikasyon için topikal ajanlar var onları da eklesek hafta da 1 veya 2 kez düzenli kullansak sonuç ne olurdu acaba???

Bana kalırsa olumlu sonuç alma olasılıgı çok yüksek. Bu işe yaramaz diyen varsa ne kadar süre neleri denediğini yazsın. Yok denemediyse o zaman böyle yorum da yapmasın çünkü bana göre umut verici. %30 35 de olsa katkı sağladıği takdirde harika bir destek olacaktır.

Ben araştırım topikal etkenleri güzel bir karışım yapıp deneyeceğim.

Antioksidanlar
    Antikalsifikatif etkenler
    Damar genişleticiler
    Scalp dengeleyiciler
    Deri nemlendirici ve elastikiyet sağlayıcılar
    Emilim arttırıcı yağlar vs.. güzel bir karışim yapacağım.

Emu yağı pahalı ve işe yaradığını birçok kullanıcıdan duydum etkisi uzun vadade yetersiz fakat işe yarıyordu sebebi ise emunun k

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ana tedavim saf spiro ve dian35 den oluşan miracle losyon ve emu+ejonel+olorepin mix,destek olarak kendi yaptığım iki farklı losyon 3-4 ay sonra saçtaki gelişmeler kendini gösterecektir paylaşırım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela nane minox ile aynı etkiyi gösteriyor bir süru antiinflamasyon antioksidan anti kalsifatif yağ var. Nemlendiriciler var hepsini kompleks bir sekilde kariştirsak ve duzenli kullansak hic mi olumlu etki vermez?

Bana kalırsa bunu forumda deneyen kimse yoktur.

10 15 yağ ve etkenli mesela
    Jojoba
    Hint
    Nane
    Cay agacı
    Sedir
    Hindistan cevizi
    Baobab vs.. gibi 10 12 yağ ile
    Magnezyum yaği
    A vitamini
    B vitaminleri
    Pantenol falan koysak içine

Liste uzun daha ben örnek verdim ara ajanlar antioksidan yağlar, derite elastikiyet kazandırıcı yağlar, dht dengeleyici yağlar folikul uyarıcı yağlar ve esasları mixlesek icine vitaminler atsak

Magnezyum yağı ve k2 vitaminini de topikal bu karışıma eklesek hatta kalsifikasyon için topikal ajanlar var onları da eklesek hafta da 1 veya 2 kez düzenli kullansak sonuç ne olurdu acaba???

Bana kalırsa olumlu sonuç alma olasılıgı çok yüksek. Bu işe yaramaz diyen varsa ne kadar süre neleri denediğini yazsın. Yok denemediyse o zaman böyle yorum da yapmasın çünkü bana göre umut verici. %30 35 de olsa katkı sağladıği takdirde harika bir destek olacaktır.

Ben araştırım topikal etkenleri güzel bir karışım yapıp deneyeceğim.

Antioksidanlar
    Antikalsifikatif etkenler
    Damar genişleticiler
    Scalp dengeleyiciler
    Deri nemlendirici ve elastikiyet sağlayıcılar
    Emilim arttırıcı yağlar vs.. güzel bir karışim yapacağım.

Emu yağı pahalı ve işe yaradığını birçok kullanıcıdan duydum etkisi uzun vadade yetersiz fakat işe yarıyordu sebebi ise emunun k
    Vitaminler direkt olarak saç foliküllerine etki edemezler, vücut tarafından belirli enzim ve faktör sentezinde kullanılırlar, bu enzimler de kıl büyümesine olumlu etki eder.
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vitaminler direkt olarak saç foliküllerine etki edemezler, vücut tarafından belirli enzim ve faktör sentezinde kullanılırlar, bu enzimler de kıl büyümesine olumlu etki eder.
    Damarlara gidecek zaten bunlar hocam. Direkt kıla etki etmez tabii lakin emilim çabuk olur.

Damarlara gidecek zaten bunlar hocam. Direkt kıla etki etmez tabii lakin emilim çabuk olur.
    Kan akşına karışmıyor diye biliyorum kafadaki tabaka yüzünden, en azından Dr. Klein öyle diyordu. Emilim süresi ne kadar alır normalde ?

Ayrıca defne sabununun bir faydasını görür müyüz ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kan akşına karışmıyor diye biliyorum kafadaki tabaka yüzünden, en azından Dr. Klein öyle diyordu. Emilim süresi ne kadar alır normalde ?
    Kastettiğin sisteme karışmaması ise o ayrı ama -belli oranda her etken sisteme karışır- emilim olduktan sonra her etken belli oranda foliküle ulaşır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ayrıca defne sabununun bir faydasını görür müyüz ?
    Sabun falan etkisiz hocam şu yönu var ama sular kireçli sampuanla zamanla kafada kalsifikasyona destek veren tabaka olusuyor. Bu yüzden her duş sonrası durulama suyuna biraz limon sıkın ya da sirke ekleyip kafaniza yedirerek dökün. Bu da kalsifikasyon için alternatif doğal bir tedavidir. Sene de kaç kez duş aldiginizi bir düsünün her duşta bir miktar artık kalıyor. Birikiyor birikiyor zamanla scalpa zarar veriyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fiskiyenin ucuna filtre tarzi seyler
    Takmak mantikli olurmu

Yağlar antiinflamatuar etkileri yanında kısıtlı dht inhibesi yapabilen çeşitleride mevcuttur emu bu şekilde çalışır bunun yanında antioksidan özellikleri yanında bazı iyi prostaglandinlerin sentezinde rol oynayabilmektedirler kullanımları çok zordur destek olabilirler.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/3 123 SonSon