Son günlerde sivilceler iyicene çok çıkmaya başladı nedense ve saçım da baya yağlı. Kilom çok fazla olduğu için ondan olduğunu düşünüyorum çünkü alnımda öyle
Ama acaba bu yağlı saçtan dolayımı bu sivilceler çıkıyor sürekli anlamış değilim, genellikle su toplaması şeklinde oluyor bazıları. Mesela yüzümde hiç yok, çok az çıkar ama saçlı alanda öyle değil. Sizce nedeni ne olabilir ki başka bu sivilcelerin, egzama kepek falan yok, deri de normal gözüküyor
Cleocin diye bir ilaç kullanmıştım eskiden fayda etmişti ama geçti diye yarıda kesmiştim sonra tekrardan çıkmıştı, şimdi tekrardan bunu kullanacağım ama sizce şampuan falan ne kullanmalıyım

3 aydır bioxcin şampuan kullanıyorum ve 1 aydır kükürtlü sabun. Acaba bu 2sini bırakıp bana direk fayda sağlıcak(işte mevcut yağlı ve sivilceler çıkan deriye) göre bir ürüne mi başlamalıyım, var mı böyle bir tavsiyeniz?
Bu bioxcin'i aslında bi yandan da bırakmaktan korkmuyor değilim, bazı yorumlar okudum buna başladıktan sonra bırakmayın yoksa başka şampuana geçerseniz dökülme falan olabilir yazmışlar ama tabi doğruluğu ne kadar doğru emin değilim
Birde şampuanın arkasında 6. aydan sonra % bilmem kaç dökülmeyi durduruyor yazıyor, bu yazı da insanı cezbediyor tabi
Son olarak bir de ben hergün 1 kere banyo yaparım garanti, gerek yürüyüşten sonra gerek günlük işlerden sonra falan, akşamları genellikle uzun senelerdir hergün 1 kere banyo yaparım, sıcak suyla fazla yıkadığım oldu senelerdir