Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Minoxil ve Proscar Bana Neden Fayda Etmiyor?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vertex kısmına özellikle iğneleme ile 2 günde bir nonsteroid antiandrojen ya da daha güvenli olsun daha geç olsun derseniz setipiprant ile bir büyüme uyarıcı yapın dolacaktır.
    iğneleme dediğiniz dermorellermi birde setipiprant nerden temin edeblirim?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermaroller felan değil direk insülin iğnesini alıp batırın. Kanasın canınız yansın yara olsun kabuk bağlasın. O inatsa siz daha inatçı olun.

Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iğneleme dediğiniz dermorellermi birde setipiprant nerden temin edeblirim?
    Muzdarip arkadaşımın dediği gibi insülin iğnesi scarsız ancak derin bir regenesis yaratacaktır bundan çok daha kötüleri kontrollü şekilde kapattık.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muzdarip arkadaşımın dediği gibi insülin iğnesi scarsız ancak derin bir regenesis yaratacaktır bundan çok daha kötüleri kontrollü şekilde kapattık.
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim denicem dediklerinizi

Yeni Üye
    Arkadaslar ben minoxili eylul 2017 de kullanmaya basladim sacim da sadece tepe bolgesinde seyreklik vardi yas 26 muthis etki gordum seyrekli kapandi ufak tefek seyreklik kaldi saclarimi kalinlastirdi ta ki 2018 subat ayina kadar subat ayinda muthis bir dokulme basladi ve hala dokuluyor AMA sacim acilma seyrelme yok ! Minoxil kullanmaya da devam ediyorum sizce ne yapmaliyim neye gecmeliyim biraksam mi minoxili

Alıntı Ceset Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben minoxili eylul 2017 de kullanmaya basladim sacim da sadece tepe bolgesinde seyreklik vardi yas 26 muthis etki gordum seyrekli kapandi ufak tefek seyreklik kaldi saclarimi kalinlastirdi ta ki 2018 subat ayina kadar subat ayinda muthis bir dokulme basladi ve hala dokuluyor AMA sacim acilma seyrelme yok ! Minoxil kullanmaya da devam ediyorum sizce ne yapmaliyim neye gecmeliyim biraksam mi minoxili
    Keşke benimde kapansada sonra dökülse onada razıyım ama olmuyo senin döngü olayı başlamış bence 1 ay ara ver sonra devam et birde kullanma şeklin nasıldı hocam tam detaylı anlatrmsn benmi yanlış kullanıyorum??

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakın ara verme döngü normaldir devam et

Arkadaşlık bi sorum olacaktı ektra konu açmak istemedim 1 haftadır böbrek ağrısı çekiyorum doktra gttim bende kum varmış kum döküyormuşum daha önce hiç böyle birşey başıma gelmedi aklıma takılan malğm saç için biotin hapı içiyorum arada arada veriyorum ama bayadır kullanıyorum sizce biotin hapı böbrekte kum yaparmı doktra sorcaktım utandım soramadım?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlık bi sorum olacaktı ektra konu açmak istemedim 1 haftadır böbrek ağrısı çekiyorum doktra gttim bende kum varmış kum döküyormuşum daha önce hiç böyle birşey başıma gelmedi aklıma takılan malğm saç için biotin hapı içiyorum arada arada veriyorum ama bayadır kullanıyorum sizce biotin hapı böbrekte kum yaparmı doktra sorcaktım utandım soramadım?
    Böbrekte taş ve kum oluşmasının beslenme tarzıyla çok yakından alakası var ama şundan oluyor demek çok zor hocam fakat size yazın taş düşürmemi sağlayan bir iki formül verebilirim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biotin maalesef bende de taş yaptı, şimdi yine var sanirim, kazakcemil paylasirmisin nedir formül

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon