Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Diyelim Ki Dökülmeyi Durdurdum Peki Beyazlama Problemim Olursa ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 3 diş sarımsak tüketiyorum ama bu fazla oluyor normali 1 ya da 2 diş,bir bardak değil az bir suyun içerisine çünkü o bahsettiğiniz aç karına direkt tüketmemek için bu karışımı yoğurda karıştşrıp tüketiyorum sarımsağı yutmak faydayı çok çok azaltıyor çünkü ezmeden içindeki etken maddeler açığa çıkmıyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 3 diş sarımsak tüketiyorum ama bu fazla oluyor normali 1 ya da 2 diş,bir bardak değil az bir suyun içerisine çünkü o bahsettiğiniz aç karına direkt tüketmemek için bu karışımı yoğurda karıştşrıp tüketiyorum sarımsağı yutmak faydayı çok çok azaltıyor çünkü ezmeden içindeki etken maddeler açığa çıkmıyor.
    Hocam pm kutunuzu temizler misiniz? Mesaj gönderilemiyor da

Saç dökülmesi tedavilerinin büyük kısmı pigment artışını sağlar ve beyazlama sorunu açısından destek olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesi tedavilerinin büyük kısmı pigment artışını sağlar ve beyazlama sorunu açısından destek olur.
    Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama aklıma takılan bir şey var doğru beslenme ile dökülme mekanizmasını oluşmadan engellemek mümkün mü etken v.b. kullanmadan ? Farkettiğim kadarıyla buraya önlem almak için gelmiş bir sürü genç insan var, bize ne gibi bir rota önerebilirsiniz ? Şimdiden çok teşekkürler kalabalık olmasın diye buradan yazıyorum kusuruma bakmayın tekrardan iyi günler.
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama aklıma takılan bir şey var doğru beslenme ile dökülme mekanizmasını oluşmadan engellemek mümkün mü etken v.b. kullanmadan ? Farkettiğim kadarıyla buraya önlem almak için gelmiş bir sürü genç insan var, bize ne gibi bir rota önerebilirsiniz ? Şimdiden çok teşekkürler kalabalık olmasın diye buradan yazıyorum kusuruma bakmayın tekrardan iyi günler.
    Şiddeti etkilemesi mümkün ancak tamamen etkisizleştirmek mümkün görünmüyor derecesi oranı şiddeti vs bilinemez ama ben bu tür öngörülemez bir kumarla zaman kaybedileceğine endokrin sistemi etkilemeyecek halihazırda kullandığınız güvenli etken ve yöntemleri öneririm.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şiddeti etkilemesi mümkün ancak tamamen etkisizleştirmek mümkün görünmüyor derecesi oranı şiddeti vs bilinemez ama ben bu tür öngörülemez bir kumarla zaman kaybedileceğine endokrin sistemi etkilemeyecek halihazırda kullandığınız güvenli etken ve yöntemleri öneririm.
    Çok sağolun tekrardan, daha önceden paketlenmiş gıda, un, şeker yeme saçların ölene kadar kafanda kalır demiştiniz de aklıma takılmıştı, tekrardan teşekkürler lakin etkenleri temin etmek biraz zor çoğu henüz saç problemi yaşamayan ama önlem almak isteyen bazı üyeler için, etken tedavisi dışında bir şey yapılamaz mı acaba ? Malum öğrenci olunca saç/cilt için bütçe ayrılamıyor pek :/ Çok teşekkürler iyi akşamlar dilerim, bu kadar insana saçlarını geri kazandırıyorsunuz hakkınız ödenmez.
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12