Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saf spiro

Bir de topikal spiroda jinekomasti riski nasıl bunu öğrenmek istedim . Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse iyi olur

Alıntı kayapınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam saf spiroya birşey eklemiyor musunuz
    Hayır hocam eklemiyorum.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    hocam ben ilk kulladındığımda saç dökülmemi kesmişti cell ile birlikte kullanıyorum şu an dökülme var fakat ben mennunum setiye göre.

Yeni Üye
    Abilerim spiro almıştım miracle üstadtan fakat hiç bi yerde etil alkol bulamıyorum.Alternatif bi yol olarak ne yapabilirim ?

Alıntı Candar77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim spiro almıştım miracle üstadtan fakat hiç bi yerde etil alkol bulamıyorum.Alternatif bi yol olarak ne yapabilirim ?
    Tıbbi amaçlı alkol(medikal eczane ya da nette), baz kolonya(80) ile kolaylıkla çözünür.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topikal spironun dökülmeyi bıçak gibi kestiği 100 de 100 dür fakat saç çıkışı konusunda yetersiz kalıo bize minoxil gibi uyarıcı lazım
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Miracle de ki aldactone eelseve içerisinde çözünme oranı düşük o yüzden kullananlar saf spiro kullanmalı bilginiz olsun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Dmso ekleyerek hazırlıyorum çözünme ve emilim yeterli oluyor mudur acaba şuan için tedavimde bir yetersizlik göremiyorum ama.

Saf spiro kullanan arkadaşlar berrak bir görünüm olmuyorsa yeterli çözünme gerçekleşmemiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal spironun dökülmeyi bıçak gibi kestiği 100 de 100 dür fakat saç çıkışı konusunda yetersiz kalıo bize minoxil gibi uyarıcı lazım
    saf spiro kullandınızmı saç dökülmenizi kestimi ?
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon