6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saç dökülmesi

Yeni Üye

Saç dökülmesi

Arkadaşlar kusura bakmayın formda yeniyim 1 senedir saç dökülmesi yaşıyorum yaş 33 3-4 döktora gittim çözüm yok saçlarım aşırı yağlanıyor ve kabuk bağlıyor kepek ğibi birşey belkide kepek son ğittiğim doktor prp ve 2 saç losyonu verdi birde panplus tablet verdi 1 aldır kullanıyorum şuan saçlarım 2 cm uzunluğunda uzun saçların dökülmesi durdu ama 2mm saçlar dökülmeye başladı bilginiz varmı neden acaba tkş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Düzgün tedavi uygulamadigin icin dokulmesi cok normal hatta tedavi bile sayilmaz.
    Sampuan olarak keterol yada nizorali dene kepek vs kabugu kesicektir
    Sacinin durumu icin resim gormeliyiz
    Saci korumakmi istiyorsun yeni sacmi cikarmak istiyorsun bilemeyiz

Ayrica tum vitamin testleri yapildimi
    Genetik dokulmemi vs resim atarsan yardimci olabiliriz

Yeni Üye
    Kan tahlilleri yaptırdım bütün doktorlar normal dedi ailede genetik dökülme yok denemediğim şampuan kalmadı şuan kanazol ve bioderma fuit kullanıyorum doktor verdi saçım seyrekleşmeye başladı dökülmeyi şu aşamada durdursam yeterli fotoları çekip bırakacağım doktordan sonra uzun saçlar değilde minik minik saçlar dökülüyor açaba verdiği panplus tabletten mi diye şüpeliniyorum ne kullanacağımı söylerseniz sevinirim tedavi amaçlı tşk ler

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kan tahlilleri yaptırdım bütün doktorlar normal dedi ailede genetik dökülme yok denemediğim şampuan kalmadı şuan kanazol ve bioderma fuit kullanıyorum doktor verdi saçım seyrekleşmeye başladı dökülmeyi şu aşamada durdursam yeterli fotoları çekip bırakacağım doktordan sonra uzun saçlar değilde minik minik saçlar dökülüyor açaba verdiği panplus tabletten mi diye şüpeliniyorum ne kullanacağımı söylerseniz sevinirim tedavi amaçlı tşk ler
    Tedavinde bir şey yok ki saç dökülmen dursun ya da dökülenlerin yerine yenisi çıksın ve de saç kalitesinde artış olsun biraz sitedeki tedavileri inceleyebilirsin ama hangi etkeni kullanmaya karar vermiş olsan bile sabah akşam 15 dkk masaj ve 4 günde bir iğneleme yapmadan maksimum sonucu alamazsın.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Kardeşim çok mahcup şekilde kusura bakma diyorum seni yoruyorum ama forma baktım okadar çok karışık tedaviler varki sen bana yardımcı olursan sevinirim birazda streseli biriyim saçımı anlatım banyoda açayip sekilde dökülüyor şampuanı döküp biraz elimi atsam 100 150 tel iki günde yağlanıyor ince tel bir saç yapım var genetik dökülme değil büyük ihtimalle saçın her tarafından dökülüyor foto atacagım kusura bakma

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vichy dercos kullan ozaman sebo icin butcen iyiyse tabi, konozal ketoralin haklayamadigi vichy yesil kesin haklar

Sebo icin ayri Panel var orda saatlerce tartışılmış seboyu sonduren urunler dogal yontemler var oraya bakabilirsin

Suanlik en kolayi Cell losyon ile basla derim dokulme iyice cogalmadan