8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: dermastamp gerçekten saç çıkarmada işe yarıyor mu yoksa fos mu ?

dermastamp gerçekten saç çıkarmada işe yarıyor mu yoksa fos mu ?

dermastamp saç çıkışı yapıyor mu kullannıp da memnun olan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 2 aydır kulanıyorum sert bir sekilde oyleki kafa kan oluyo ve gercektnde işe yaradığını gözlemliyorum çünkü bariz bi şekilde tüylenme mevcut saçlarda da kalınlaşma oldu..

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 aydır kulanıyorum sert bir sekilde oyleki kafa kan oluyo ve gercektnde işe yaradığını gözlemliyorum çünkü bariz bi şekilde tüylenme mevcut saçlarda da kalınlaşma oldu..
    fiyatı ne kadar oluyor ? ayrıca bakım işlemi (alkolle temizleme v.b.) zor oluyor mu ?
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermastambin kesinlikle etkisi var ama uzun sac icin uygulamasi zor yanlis uygulursan saclarini kirarsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    55 60 tl yaninda dezenfektan ilaci da
    veriyorlar ve baya gidiyor, yapmadan once bikere sikin temizlenir.

Saciniz uzun ise saclari arsa gibi düşünün parsellere ayirin diplerine uygulayın sonra hangi etkeni kullaniyorsaniz direk uygulayin ayni yere 7 8 kere
    (Gozenekler hemen kapandigi icin yaptiginiz kisima kullandiginiz losyonu uygulayip diyer tarafa geçin)
    Bazilari 5 10 dk islemi yaptiktan hemen sonra uyguluyor öylede olabilir

Sacin ustunden direk uygulamayin kirar eger saciniz kisa ise boyle bir sikinti cikmaz kisa saca yapmak cok daha kolaydir

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatı 70 tl olmuş hocam ve hiçbir zorluğu yok sadece uygulamadan önce saç derisi temiz olmalı uygululamayi yaptiktan sonra suya tutun daha sonra spreyinden sıkıp ağzını kapatın hepsi bu

Miracle insülin iğnesinin daha iyi olduğunu söylemişti ben de insülin iğnesi kullanmaya başlayacağım . Hem bence uzun saçlarda daha rahat kullanılır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Suya gerek yok paslanmasina neden olabilir alkol yeterli