Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil Dost mu Düsman mi ?

Yeni Üye

Minoxil Dost mu Düsman mi ?

Minoxil tedavide olmali mi olmamalimi
    avantaj ve dezavantaj olarak ne dusunuyorsunuz ?

Yeni Üye
    Sacimda genel incelme mevcut acilma yok 6 aydir proscar kullandim az kalinlasma oldu gunde tek sefer minox kullandim gece 4 5 ay yine degismiyor

Seti cellange kullanmaya acikcasi maddi durumum yetmiyor

buda sacin hafif islak hali
    https://hizliresim.com/QVDMLv

Yeni Üye
    Alıntı Alican69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sacimda genel incelme mevcut acilma yok 6 aydir proscar kullandim az kalinlasma oldu gunde tek sefer minox kullandim gece 4 5 ay yine degismiyor

Seti cellange kullanmaya acikcasi maddi durumum yetmiyor

buda sacin hafif islak hali

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çok basit bir soru. Tabi ki Düşmanı nokta

Yeni Üye
    Cok aciklayici oldun nisay0761 peki dost olanlardan orneklendirebilir misin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dostum açıklamaya gerek duymadım. Ama madem böyle dedin biraz açıklayayım. Minoxilde döngü dediğimiz bir olay var biliyorsundur belki. O döngü olayına girdiğinde, verdiğinden daha fazlasını alıyor senden. Birde üstüne kullanmayı bıraktın mı büyük kayıplar yaşaman muhtemel. Bazısı o saçlar dökülecekti zaten der, ama alakası bile yok inan. Normalde hiç kullanmasan dökülmeyecek saçın bir bakmışsın kısa zamanda gitmiş. Onun için hiç başlamamak en iyisi bana göre. Zaten bu forumda da minoxil kullanan kalmadı doğru düzgün. Seti kullanabilirsin, kafein kullanabilirsin. Birde çoğu arkadaşın düşündüğü gibi, saç derisine masaj yapmanın çok iyi gelebileceğini düşünüyorum bende. Benim tavsiyelerim bunlar. Sitede detaylı araştırmalar yaparak kendin karar verebilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Min-dut losyon yap kardesim durumun cok yok ise en mantiklisi o olur dut cok pahali birsey degil minoxilide Bioxinin alabilirsin o biraz daha uygun

Yeni Üye
    düşman filan değil saçma sapan bilgilendirmeyin insanları.Hala bilinen en etkili yöntemdir minoxil kaybedeceğin saçları 3-4 yıl (ortalama ) daha seninle tutar.kaçınılmazı uzatır yani.

dezavantajları ise gerçekten adamı bıktırıyor ama o konuda hak veriyorum.
    Hergün kullanmak zorunda oluşumuz
    ve Döngü,Döngü,Döngü...

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 6 senedir kullaniyorum dostum ve düşman olduğu falan yok şu durumda bilinen en etkili ilaç ve minox günde 1 veya 2 dokulme durumunuza bağlı olarak tedavide olmalı..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Forumdaki tum etkenleri toplayin Minox kadar Hizli sac cikaran Bir birleşen bulamazsiniz lakin kivami yagli hissi deriyi seboreye çevirmesi dongu olayi vs cok dezavantaji var saf minox bile seboyu hafif tetikliyor ki gliserinle hazirlamak falan oda cok yagli.
    Min dut ile belki dongu olmaz kardesim hic kullanmadim ama dene yani fiyat olarak uygun olucaktir

Sayfa 1/3 123 SonSon