Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Evlenmeden önce kullandıgım ilaçlar ve yan etkileri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dugunune en az 2 ay kala biraksaydin muhtemelen bu kadar olmazdi. Acilen spora basla agirlikmcalismozellikle vucudu zorla yan etkileri atman hizlanir. Ben oral ilaclar kullamdigimda isteksizligi birak kadinlardan tiksinti duymaya bile baslamistim. Gecicektir yan etkileri biraz daha bekle. Beklerkende en azindan bor doktora gorun derim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dugunune en az 2 ay kala biraksaydin muhtemelen bu kadar olmazdi. Acilen spora basla agirlikmcalismozellikle vucudu zorla yan etkileri atman hizlanir. Ben oral ilaclar kullamdigimda isteksizligi birak kadinlardan tiksinti duymaya bile baslamistim. Gecicektir yan etkileri biraz daha bekle. Beklerkende en azindan bor doktora gorun derim.
    Valla hocam böyle olacagını bilseydim bırak düğünden 2 ay önce hiç kullanmazdım belki eski haline getiririz hormonlar düzene biner ama ileriki yaşlar içinde korkmaya başladım ve buraya yazıyorum saçınızdan olun sağlıgınızdan olmayın kimseye tavsiye etmiyorum topikal bişey olmaz diye kendiniz kandırmayın.

Min dut ve miracle yi bende kullandım yaklaşık 10 ay kullandığım dönemde yan etki gördüğümü düşünüyordum 2 ay oldu bırakılı şimdi daha kötü durumdayım sebebini hep antiandrojenlere bağlamıştım ama sebebi varikoselmiş. Bi ürolojiye görünün sebebi başka Bi şey olabilir. Ayrıca yaş da çok önemli 30 lu yaşlarla 20 li yaşlar maalesef aynı olmuyor bunu da gözden kaçırabiliyorux

Sayfa 2/2 İlkİlk 12