Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Saç Tedavisi Hikayem (talhayaldiz96)

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yukarda bahsettiğim tentürü hazırladım süzdüm dmso ekledim kullanıma hazır bu güne kadar günde 1 akşam 3 ml cell şeklinde gidiyordum bundan sonra cell + hazırladığım tentür şeklinde gideceğim tentürü de yatmadan önce 3 ml olacak şekilde saçlara süreceğim gözlemlerime göre kullanım dozunu falan değiştirebilirim. Yukarda resmini attığım masaj makinesini de kullanıyorum günde 10 20 dk arası çok memnunum saçları kısa olanlara kesinlikle tavsiye ederim tepe bölgem eskiden parmakla sıkışmazdı şimdi yan taraflar kadar yumuşadı neredeyse. Tedavi şuan rölantide gidiyor gerileme yok ilerleme hızlı değil aslında bunun sebebi benim cell i günde 2 defa 1. 5 kullanmak lazım üstüne başka etkenlerde kullanmam lazım ama ben hem yalnız cell hemde bir defada 3 ml kullanıyorum oda hızlı ilerleme sağlamıyor yarın saçlarımın son halini atacağım yapabilirsem yarından sonra gün aşırı ru da kullanabilirim yada cell bittikten sonra cafein seti devam edebilirim duruma göre bakacam şöyle bir 4 ay yüklensem saça sabah ru akşam seti cell falan çok iyi olacakta bakalım bundan sonra yaparım umarım

Emek ve özen gösterirseniz çözüme kavuşabilirsiniz sadece. Öyle doktora gideyim çözülsün denilen bir iş değil hemen.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12