Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Perilla Bitkisi nedir bilen var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Perilla Bitkisi nedir bilen var mı ?

https://www.hairlosstalk.com/interac....44087/page-50
    Bu forumdaki arkadaş bu bitkiyi kullanıyo galiba inflamasyon"a karşı hiç duyan bilen var mı veya türkiyede gören ?

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.hairlosstalk.com/interac....44087/page-50
    Bu forumdaki arkadaş bu bitkiyi kullanıyo galiba inflamasyon"a karşı hiç duyan bilen var mı veya türkiyede gören ?
    Oral mi topikal mi kullanılmış ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kamisama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral mi topikal mi kullanılmış ?
    oral hocam cok faydali diyo son yorumlari okuyun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nanegillerden ve kimyonla akraba bir bitki bu. Ek olarak az sabredin simdiye kadar yapılmış en etkili dogal tedaviyi gelistiriyorum toplam 37 etkenli bir losyon yapıyorum %100 doğal. Hicbir yerde bu tür genis capli bir losyon deneyen yok. Bunun harici 2 3 ayri losyon daha yaptim 2 hafta oldu kullanmaya baslayali sacta hacim ve gurlesme hissi yavas yavas gelmeye basliyor biraz zaman lazim. Güzel losyonlar üretiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Isallah Hocam yolunuz Acik olsun herdaim

SaçımınDoktoru Üyesi
    mentol kullanilabilir mi acaba damar acici olarak. Youtube da bir kac kisids gordum. Kadjnlar kullaniyordu saclarin gurlesigini soyluyorlar. Losyonlarin etkisinjn artirilmask icin de kullanilabilir gibi geliyor bana deneyelim derim
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mentol kullanilabilir mi acaba damar acici olarak. Youtube da bir kac kisids gordum. Kadjnlar kullaniyordu saclarin gurlesigini soyluyorlar. Losyonlarin etkisinjn artirilmask icin de kullanilabilir gibi geliyor bana deneyelim derim
    Elbette kullanılabilir fakat ara taşıyıcı yaglar ile karistirmak ve cok az kullanmak zorundasiniz. Mentol genelde kepek ve derideki fungal yaglanma tipi problemleri icin etkili

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam türkiyede nereden alabilirim ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yerinizde olsam tohumunu alır saksıda kendim yetiştirirdim. http://www.zengardentr.com/urun/perilla-tohumu
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Perillaya gerek yok kimyon veya nane da de ayni etkiyi verecektir. Kimyon cok guclu bir antiflamatuar ve antioksidandir hatta ilk 5 guclu antioksidan siralamasinda ilk3e girebilecek kadar kuvvetlidir. Tek başina yeterli midir? Kisiden kisiye degisir bu sorunun cevabi. Hairlosstalk da b6 zinc ve magnezyum ile sacini koruyan insanlar var. Kiminde bazi seyler cok cok iyi etki verirken kiminde minimal duzeyde etki verebiliyor

Sayfa 1/2 12 SonSon