Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: süper masaj aleti :D

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim saçlar uzun 6 7 cm bana olurmu ki
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uçlardaki silikon dişler masaj sırasında saçları yolup mahveder gibi geliyor
    parmak ve tırnakla yapılan masaj daha iyi olmaz mı
    Hocam o uçlar lastik gibi yumuşak eğilip bükülen bir şey hiç yolmuyor diyemem ama aşırı derecede değil kısa saçlılar için çok iyi. Parmakla yapmam daha iyi olabilir de çok yoruyor beni üşeniyorum onu yapmaya o yüzden bunu aldım çok daha kolay oluyor.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim saçlar uzun 6 7 cm bana olurmu ki
    Benimki 4 5 cm falan biraz yoluyor seninkini biraz daha fazla yolar eğer kısa kestirmeyi düşünürsen bence düşün güzel makine
    İyi yoğuruyor deriyi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu aletler kesinlikle faydali. Panasonic EH-HM75 modeliyle yapilmis bilimsel calisma asagidadir. 6 aylik sure sonucunda sac sayisi ve kalinliginda artis saptanmis.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4740347/
    masaj kesinlikle iyi geliyor. Bi 5 dk yapınca sacta diklenme canlanma gözleniyor. Yalniz masaja alistirinca 1 gun yapmadığınız zaman o gerginlik ve kalsifikasyon hemen hissediliyor. Saclari koparmasina bi cozum bulunsa bende alirim 25 dolar bisey degil.

Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aletler kesinlikle faydali. Panasonic EH-HM75 modeliyle yapilmis bilimsel calisma asagidadir. 6 aylik sure sonucunda sac sayisi ve kalinliginda artis saptanmis.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4740347/
    masaj kesinlikle iyi geliyor. Bi 5 dk yapınca sacta diklenme canlanma gözleniyor. Yalniz masaja alistirinca 1 gun yapmadığınız zaman o gerginlik ve kalsifikasyon hemen hissediliyor. Saclari koparmasina bi cozum bulunsa bende alirim 25 dolar bisey degil.
    alışma konusunda haklısın
    yaklaşık bir aydır hergün tv karşısında yapıyorum
    ilk başlarda üşeniyordum ama artık otomatiğe bağladım
    alışkanlık bile yaptı bende ,karıncalanma filan güzel oluyor ,şuan aksatmamaya çalışıyorum

Sayfa 2/2 İlkİlk 12