Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
152 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Diplerinde Acı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazakcemil hocanın gönderdiği konuyu okumanı tavsiye ederim. Aynı agrı ve acıları ben dahil saç dökülmesi sorunu yaşayan herkes az çok yaşıyorlar. 2 hafta miracle losyon kullanıp gözlemleyebilirsin çok kısa sürede ağrı sızı yok oluyor. Ya anti androjen kullanacaksın ya da Pgd2 inhibitörü başka türlü o ağrı sızı yağlanma kaşıntı VS geçmez

abi dediklerin doğrudur da benim problemim saçlarımı yikayinca geçiyor ne alaka yikamakla ben bunu merak ediyorum

Ben yaşını görmemişim dikkatsizliğim için özür dilerim. Sakın kullanma antiandrojen falan forumdaki doğal tedavilere yönel spor ve masaj yap

Bende küçüklükten beri süregelen bir problemdi bu ağrı sızılar, o yaşta vücutta doğru düzgün androjen bile salgılanmıyor muhtemelen saç nezlesi inflamasyon kaynaklı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    peki abi şuan saç durumun nasıl ve yaş kaç

Saçlarını yıkayınca geçmiyor kısa süreli rahatlıyorsun. Muhtemelen fazla sebumun atılmasının verdiği Bi rahatlık. İnflamasyon geçmiyor. Zaten kullanılan tedavilerin neredeyse hepsi inflamasyonu engellemeye yöneliktir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarını yıkayınca geçmiyor kısa süreli rahatlıyorsun. Muhtemelen fazla sebumun atılmasının verdiği Bi rahatlık. İnflamasyon geçmiyor. Zaten kullanılan tedavilerin neredeyse hepsi inflamasyonu engellemeye yöneliktir
    abi şuan kafamdaki sorun saç nezlesi mi yoksa başka bişi mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    kafam çok karıştı ne yapmam lazım suanki sorun ne neler yicem ne yapcam hiç bişi bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar sizce arkadaş 30 ml kolanya içine 20-30 tane karanfil atsa bi kaç gün bekletip ağrıyan yerlere uygulasa sizce etkili olur mu günde 1.5ml fln ve birde yeşil çay tüketse günde 1 ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce arkadaş 30 ml kolanya içine 20-30 tane karanfil atsa bi kaç gün bekletip ağrıyan yerlere uygulasa sizce etkili olur mu günde 1.5ml fln ve birde yeşil çay tüketse günde 1 ?
    Bunları yazdık ama mustafa kafam karıştı diyor daha önce abartısız 50 defa yazdığı şeyleri insan tekrar edesi gelmiyor forum hiç okunmuyor anlaşılan.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Mustafa o dediğin durumun bire bir aynısını yaşıyorum. Hatta başta ben mi açtım acaba konuyu diye düşündüm. Bu ınflamasyon artınca oluyor bu durum. Özellikle geçen hafta 3-4 gün boyunca her gün hamburger yedim tapı yanında patatates ve kolası da vardı. 3- 4 gün sonra saçımda acayip bir ağrı oldu sanki kafamı biryerlere vurmuşumda agrıyormus gibi bir ağrı. Ertesi günlerde tamamen sağlıklı gıdalarla beslendım çok rahatladı kafam. Inflamasyon engelleyici birçok gıda var onları tüketmeye çalıs. Kızartma gibi yiyeceklerden uzak durmaya bak bence. Ayrıca ben karaciğerdekı toksinlerden arınmak için Saraçoğlunun kürünü yapmayı da düşünüyorum.

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon