Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Diane 35 sonrası feci saç dökülmesi

Benim 4 ayı geçti oral kullanıyorum zaten şu an ilacı ama dökülmelerim durmuyor hiç toparlanması seneyi bulacak herhalde miracleye ulaşamıyorum ki ben cell losyon kullanmak istiyorum ama mesaj attım hatta görmedi ama herhalde

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alnimda olusan cukurluklar icin ne onerirsiniz acil yardim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gidip bir muayene olun hocam altta yatan sebep nedir? burdan tavsiye vermekle olmaz bu iş.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bendede alnimda cukurluklar olusmaya basladi baslarda dikkate almiodum ama cukurluklar artmaya ve derinlesmeye basladi korkmaya basladim bu cukurluklar hakkinda bilgisi olan varmi
    aynen hocam o çukurluklar neden oluşuyor acaba ? Calcification diyorlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne diolar bilmiorum ama ilaci birakmadim doktorada gitmedim kullanmaya devam ediorum suan cukurlasan yerler geri duzelmeye basladi alnimda surekli degisimler olmaya cukurlar olmaya devam edior kimisi duzeliyor kimisi ayni kalior benimle ayni sorunu yasayan varmi

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı moonlight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülmem bir buçuk ay sürdü ama ilaçtan sonra iki hafta falan sürdü sanırım durması. Toparlaması da üç dört ayı bulmuştu
    1.5 ay dökülme ve 3 4 ay toparlanma derken toplam 6 aylık bir süreçtenmi bahsettiniz yoksa dökülme ve toparlanma süreciyle hepsi 3 4 ay mı sürdü??

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne diolar bilmiorum ama ilaci birakmadim doktorada gitmedim kullanmaya devam ediorum suan cukurlasan yerler geri duzelmeye basladi alnimda surekli degisimler olmaya cukurlar olmaya devam edior kimisi duzeliyor kimisi ayni kalior benimle ayni sorunu yasayan varmi
    bende de var hocam uzun zamandır yapcak birşey yok bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlaci birakanlar cukurlari normale dondumu yoksa doktora gitmekmi lazim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu ciddi bi durum bes kisiden dordu yasiomus durumu lutfen bilgisi olan kardeslerimiz bu konuda yardimci olsun bize ilaci birakinca bosluklar cukurlar eski haline geliomu gelmiosa bu isin caresi nedir bosluklari cukurlari eski haline nasil getircez alnimin ortasi kus yuvasi gibi cukur ve cok kotu gorunuor disari cikmak bile istemiorum moralim sifir

Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 ay dökülme ve 3 4 ay toparlanma derken toplam 6 aylık bir süreçtenmi bahsettiniz yoksa dökülme ve toparlanma süreciyle hepsi 3 4 ay mı sürdü??
    Toplam 6 ay sürdü

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon