Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Yaş 19 Saç dökülmesi. YARDIM

Yeni Üye
    Teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hair forte ile xpecia yı bırak miracle hoca uygun görürse seti ru ve cell üçlüsünü 2 şerli kombine et her kombini en az 4 ay kullan toplam 3 kombin olacağı için toplamda 1 yılı bulacak tüm kombineleri tamamlaman bu süre zarfında her ay birkez kafanın her tarafının fotosunu çekip buraya at. Allahın da izniyle düzelir saçların iyi durumda çünkü. Ama bu dedikleri yaparken aksatma yapma maddi durumunu biraz zorla ve dönemlik dökülmeleri kafana takma

Yeni Üye
    kardeşim, özele bi gelebilir misin?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçların durumu iyi gözüküyor. seti, ru ve cell gibi yan etkileri az olan tedavilere yönelmen daha mantıklı gözüküyor
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seti-cell komb. stamp, günde 40 dk masaj (önerim cpr-dt) ve beslenme spor yeşilçay
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12