Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: Retrograde Alopecia?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    detumescence therapy kanıtlanmış ender doğal tedavilerden biridir, ön aşamalarda preventatif etki yaratması muhtemel. kalsifikasyon/fibröz temelli antiimmün rahatsızlığı lakin androjenleri piyon olarak kullanıyor diğer androjen türlerine nazaran.

Yeni çözümüm antiandrojen etkileşimsiz ve hepsinden daha etkin söylemek istediğim androjenlerde süreçte aktif ama çözüm daha genel bir sorun, bir sel olduğunda kötü altyapı küresel ısınma yerleşim yerinin kötü seçilmiş olması gibi bir çok etkeni sorumlu tutabiliriz amvak genel olarak düşülen hata bir sebebin sorumlu tutulma eğiliminde olması.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim tepe bölgesi açılmış durumda.diğer yerlerde saç var.tepeye insülin iğnesini sonuna kdr batırıyorum zerre his yok.ancak diğer yerlere biraz dokundurayım hemen kan fışkırıyor ve tepede tedavi çok işe yaramazken diğer yerlerde hissettiriyor.bu kalsiyum birikmesi denen olay çok önemli bi sorun hiç de öyle teoride kalmış gibi gelmiyır bana

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tepe bölgesi açılmış durumda.diğer yerlerde saç var.tepeye insülin iğnesini sonuna kdr batırıyorum zerre his yok.ancak diğer yerlere biraz dokundurayım hemen kan fışkırıyor ve tepede tedavi çok işe yaramazken diğer yerlerde hissettiriyor.bu kalsiyum birikmesi denen olay çok önemli bi sorun hiç de öyle teoride kalmış gibi gelmiyır bana
    Kalsiyum birikimi yaklaşımı aslında çok ilkel kalıyor, sürecin bu boyutunu doku bozulması olarak nitelendirmek daha doğru görünüyor bu arada inatçı vertex için rahat ol yakında onu antiandrojensiz halledeceğiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalsiyum birikimi yaklaşımı aslında çok ilkel kalıyor, sürecin bu boyutunu doku bozulması olarak nitelendirmek daha doğru görünüyor bu arada inatçı vertex için rahat ol yakında onu antiandrojensiz halledeceğiz.
    Miracle hocam sen nasıl bir kralsın.. Heyecanlanmamak elde değil başarılar diliyorum

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyiki varsınız miracle abi

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    dupa tüm kafayı etkiler redrograde ense ve kulak arkalarından başlar kızıl etki dedikleri tiptir dupadan daha ağır seyredir çok nadirdir sizdeki sanırım diffüz stres beslenme aşırı duygusallık tetikler
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dupa tüm kafayı etkiler redrograde ense ve kulak arkalarından başlar kızıl etki dedikleri tiptir dupadan daha ağır seyredir çok nadirdir sizdeki sanırım diffüz stres beslenme aşırı duygusallık tetikler
    Haklısınız hocam stres ve duygusal değişimlerim yaşım gereği çok fazla, spor yaptığım için beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tosun hocam peki stres ve duygusal sebeplerden dolayi buralardan kaybedilen sac sorunun kaynagi cozulurse kalici olarak geri kazanilabilirmi

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345