Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bunu açıklayak birisi varmı ?

Yeni Üye

Bunu açıklayak birisi varmı ?

Arkadaşlar saçlarımda seyrelme vardı daha önce konu açmıştım minox kullandım sakalım için mahfoldu saçlarım. Ve en son bemix ampüllerini uyguluyordum saçlarımı sıfıra vurdum makina ile sonuç bu ? Bazı saçlarım uzamıyor öyle kestiğim gibi kaldı hatta o uzamayanlar dökülmeye başladı artık elimi attığımda batıyor o saçlar doktora gittik erkek tipi kellik var dedi onu anladım artık bu saçlar neden uzamıyor saçlarım tüy gibi kaldı ve çok seyreldi varmı bi yorum yapacak ?

http://i.hizliresim.com/RD9b67.jpg

http://i.hizliresim.com/Az600B.jpg

Büyüme sinyali kesilecek ancak folikül soğanı ölmeyecek ince bir dengede duruyorlar bu durum bazı bireylerde görülebiliyor ciddiye alıp düzgün bir tedavi başlayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    evet miracle nin dediği gibi nadiren de olsa gözüküyor uzun vaadeli kellerde bile üç beş kalın uzamayan bu tip kıllar kalıyor anti androgen ve büyüme artırıcı topikal losyon dene ve kısa tut iğneleme ve masaj yap masaj sende iyi sonuç vere bilir sabah akşam 20 şer dk masaş yap saçları kırmadan yanlardan iki elini yumruk yapıp dene saçları bükme
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Yeni Üye
    Miracle losyonu kullanamıyorum kalsiyum yüksekliği var bende içindeki diane daha çok arttırıyor kalsiyumu geçen kullanayım dedim sıktım bikere çenem uyuştu büyüme arttırıcı nedir ?

Yeni Üye
    Ne yapmam gerekiyor hocam ?

Yeni Üye
    Hocam birde prp yaptırsak saça etkisi olurmu ?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elbet olur biraz ne yazık ki artık kronikleşmiş aga’da uzun vadeli faydası olmaz ayrıca fiyat olarak da cep yorar düzenli yaptırabilmek, prp daha çok telogen efluvium türevlerinde etkilidir.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Konuyu açan arkadaş gibi benim de tepe bölgede çok saç var böyle. Bu kökler durmasına rağmen diğerleri uzayınca sanki saç yokmuş gibi bir izlenim oluşuyor. Kaşımda da var aslında bi ara 1 numara yapıp yağ sürmüştüm
    Şimdi sonuç olarak sırasıyla nasıl bir tedavi izlemeliyiz ve özellikle hangi vitamin veya vitaminleri kullanmalıyız bu saçları kendine getirmek için?

Yeni Üye
    Vendetta hocam sizde ne zamandır var bu durum ben bi kestim saç böyle kaldı kel oldum bildiğin

SaçımınDoktoru Üyesi
    yıl olmuş 2018 hala saç çıkarmak için vitamin kullanan var ya
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

Sayfa 1/2 12 SonSon