Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
39 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Minoxil+Proscar+Avodart Tecrübelerim

Yeni Üye
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne şimdi dostum. Son fotodaki öncesi ve sonrası hali aynı nerdeyse. Soldaki saçları uzat sağdaki saç çıkar ortaya. Gelişim pek göremedim ben.
    Saçlarım 1 yılda çok agresif şekilde döküldü. Saçlarım uzamıyordu ve 200 tel rahat dökülüyordu. Ben bu kadar gelişimi beklemiyordum. Kullanmasam norwood 7

Yeni Üye
    Biraz açar mısın? Neden 3-5 ay sonra yıkım olur. Vücut ilaca tepki mi gösterir yoksa başka bir şey mi? Minoxil döngüsü gibi birşey mi olur?
    Minoxil+dutas losyon kullandım olmadı.
    Saç derim olumsuz reaksiyon gösteriyor.
    Düzenli kan ve hormon testleri yaptırıyorum.
    En son üroloji'ye göründüm.
    Yabancı forumlarda yıllarca dutas kullananlar var.
    Daha iyi önerileriniz varsa, memnuniyetle öğrenmek isterim.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Greft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En basite kaçmış en belalı etkenleri kullanmışsınız kusura bakmayın bunu artık ilkokul çocuğuda biliyor ayrıca onca şeye rağmen hiç başarılı gelmedi tedaviniz topikal miracle ile bile çok daha iyi sonuçlar var bence yanlış bu etkenler sizin için yanetki için bir süre sonra göreceksiniz ama sırf bunu dedik diye yazmayacaksınız da böyle durumda olupda gurur yapıpda yazmayan o kadar çok kişi var ki Ekim tavsiyesi vs mesajınız vardı silinmiş kusura bakmayın amtiandrojen övüp ekim örtülü tavsiyesi mesajları farklı çağrışımlar yaptı bende.
    Ya boş konuşma hocam adamın saçlarını görmüyor musun ensesinde bütün donör alanlarında bile saç kalmamış hala en kolayına kaçtınız vs vs sanane birader adam üroloğa gitmiş danışmış etmiş. Bunları burda böyle rahat rahat konuşanların varya saçlarında gram sorun yok. O psikolojiyi allah kimseye yaşatmasın insan kendisinden tiksinir mi ya? evet tiksiniyor saçı olmayınca. Konuya gelecek olursak, kardeşim çaban ve disiplinin için tebrik ediyorum seni. Saçsızlığı kader olarak görmeyip bişeyler yapmaya çalışıyorsun böyle devam et arada etkenleri değiştir sadece oral da bi süre sonra etki etmeyecek topikal ile destekle bence.

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya boş konuşma hocam adamın saçlarını görmüyor musun ensesinde bütün donör alanlarında bile saç kalmamış hala en kolayına kaçtınız vs vs sanane birader adam üroloğa gitmiş danışmış etmiş. Bunları burda böyle rahat rahat konuşanların varya saçlarında gram sorun yok. O psikolojiyi allah kimseye yaşatmasın insan kendisinden tiksinir mi ya? evet tiksiniyor saçı olmayınca. Konuya gelecek olursak, kardeşim çaban ve disiplinin için tebrik ediyorum seni. Saçsızlığı kader olarak görmeyip bişeyler yapmaya çalışıyorsun böyle devam et arada etkenleri değiştir sadece oral da bi süre sonra etki etmeyecek topikal ile destekle bence.
    Asıl boş konuşan sensin sana ne vs gibi kahve ağızlarını bırak önce biraz düzeyli ol! burada millete leblebi niyetine antiandrojen kasıyorsun sana ürolog mu önerdi onları ? Ben o ürologun... burada insanların vebaline giriyorsunuz topikal ru spiro bile denemeden oral içtim başka çarem yoktu diyenler kolaycıdır hatta ve başkasının hakkına girenlerdir hiç bir topikal antiandrojen kullanmadan kalkıp oral kullanana iyi yapmış diyorsan bu sitede ne işin var ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antiandrojen kullanımında çok çok dikkatli olun arkadaşlar,sebebini açıklayayım bayaramın ertesi günü çok şiddetli kramp ve kasılmalarla yataktan fırladım ağrı kesici vs biraz sakinleştikten sonra sebebini anlamaya odaklandım safrada biriken çok sayıda milimetrik taş ve biriken cüruf bunun sebebini araştırdığınızda karaciğerin fonksiyonunu tam yerine getirememesi safraya aşırı derecede mukus salgılaması,peki bu taşlar nasıl oluştu benim ne kadar sağlıklı beslnemeye özen gösterdiğimi takip edenler bilir,hiçbirşey yapmasam bile safra taşının baş düşmanı elma sirkesi limon suyu ve ayrıca zerdeaçl zenceifil gibi gıdaları sürekli tüketiyorum,2-2.5 sene önce benzer ağrı gene oratay çıkmıştı ama o zaman acilde bir serum verip göndermişlerdi,şimdi son 3-4 yıllık hayatımı gözden geçirdiğimde sağlıklı beslenmeye bu kadar dikkat eden birisi olarak bu kaçağınnedeni ne olabilir diye araştırırken diane35 in yan etkilerinde bunu görebilirsiniz,YAPMAYIN HOCAM ŞİMDİ TOPİKAL KULLANDIĞIN BİR ETKENDEN YAN ETKİ Mİ GÖRDÜM DİYORSUN,bu tür savların elbet sonu glemez gelmeyecek ama ortada yalın bir gerçek var o da yaşadklarımız,demek istediğim o ki k.ciğer fonksiyon bozukluğunun tek göstergesi ciltteki yağlanma değil çünkü bende yağlanma olayı sıfır bu anektodu aktarmak istedim başlık vesilesiyle.
    Bu arada 3 aydır masaj yapmakla deride % 30 kadar bir esneme sağlayabildim ama bayramdan sonra yani ayın 16 sı itibariyle karatay diyetine başlamış bulunmaktayım %100 riayet ediyorum işte bu 11 günlük sürede saçlı deride meydana gelen esneme %80-90 oranında diyebilirim, sert kauçuk kıvamından kulak memesi kıvamın geldi yani bizim forumda savunduğumuz teori doğrulanmış oldu scalpta meydana gelen kireçlenme fibros ve skarlaşmanın en önemli nedeni vücudun kronik olarak inflematuar yanıt üretmesi...
    Bu arada ameliyat olup safra kesesinden olmamak için bir haftalık bir kür uyguluyorum başarılı olabilirsem paylaşırım burada.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle milyon kere yazdı yan etkileri sadece cinsel değil, ciddi psikolojik dengesizlik yaratıyor be beyindeki gaba sensörlerini bozuyor dedi. mental fonksiyonaliteyi mahvediyor unutmayın ölene kadar o beyin o vücut sizin. sırf saç için bu kadar saçmalamaya gerek yok gidin protez falan taktırın kendinize bu kadar zarar vereceğinize. homeostasiyle oynarsanız büyük sıkıntı çekersiniz dökülme sebebi dht değil dht piyon anlayın şunu artık sağlığınızı bağışıklığınızı güçlendirmek yerine kolaya kaçıp kalıcı olabilecek zararlara maruz kalmak çok gereksiz. milyon tane etken komb. var hepsini denediniz de mi bu kadar rahat hormonlarınız ile oynayabiliyorsunuz şu forumda finasteridi leblebi gibi tüketenler var yapmayın etmeyin çözüm yolda korumak uzun zamandır mümkün ileride illa ki çözümü çıkacak evet belki saçınız yerine gelecek ama o hasarlar asla düzelemeyebilir, yarım yamalak bilgisi olan saçı dökülen kuruyemiş gibi finasterid proscar içiyor kaç kere uyardık, yahu anlarım bizi dinlemezsiniz de bari miracle'ı dinleyin aynı şeyleri adam milyonlarca tekrarladı adamın dilinde tüy bitti dünyada belki de bu mekanizmayı en iyi şekilde anlayabilmiş ve çözüme bu kadar yaklaşabilmiş insanlardan biri bizi dinlemiyorsunuz eyvallah bari onu dinleyin, illa ki sizden daha deneyimli daha bilgili bir insan bu kadar tekrar ediyorsa bildiği vardır hiç mi düşünmüyorsunuz bunları ? girin bakın onlarca travma intihar hikayesi var bu illet yüzünden insanların hayatı kaymış peki sorabilirsiniz bu kadar zararı yan etkisi mevcut neden kaldırılmadı çünkü peynir ekmek gibi gidiyor 2 tel saçı dökülen etken masaj denemeden gidiyor finasterid içiyor gidin deneyin etkenleri miracle elinden geldiği kadar yardımcı oluyor dünyada belki bizim kadar ucuz etken temin eden grup yoktur, milyon tane kombinasyon var ha denedin olmadı mı git ekim yaptır dönor yoksa protez taktır saç simülasyonu yaptır en kötü kazıt geç çözümü bekle. saçınız sağlığınızdan daha mı önemli?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    resimleri neden goremiyorum

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı helious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimleri neden goremiyorum
    Foto lar görünüyor tarayıcınızı gözden geçirin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Kami hocam çok agresif davraniyorsunuz.Siz daha once finansterid kullandınız mı ?
    Bence herkes finasterid'in kendisi için nasıl etkiler göstereceğini denemeli.Zira çok düşük dozlarda 0 yanetkiyle saçlarını taramanın keyfini sürenler var.

Baska bir açıdan bakarsak,bazıları için bu saçsızlık beyine/vücuda verilebilecek en büyük psikolojik hasarların kralıdır.

Tercih Meselesi.

Ben tercihlere saygılıyım asla yanlış anlaşılmasını istemiyorum kötü örnek olacak sağlığa zararı kesin yol ve ilaç kullanımını teşvik etmek hariç olmak üzere isteyen istediğini kullanır sadece mahzurlarını yazıyoruz ve bu duyarlı sorumlu herkesin görevidir bu sebeple kırıcı yargılayıcı ve polemik içeren mesajlar yazmayınız bu açıdan mesajlarınız silinebilir.
    Konu Miracle tarafından (02.07.2018 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon