Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
39 sonuçtan 31 ile 39 arası

Konu: Minoxil+Proscar+Avodart Tecrübelerim

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Hayırdır arkadaşlar her başlık altında bir kavga gürültüdür gidiyor? Herkes başımıza biliminsanı oldu. Farklı şeyler deneyip tecrübelerinizi paylaşıp geçemiyorsunuz...

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben genelde boşver yeter artık ne olucaksa olsun kafasında bir insan olarak şu saç tedavisi için uyguladığım disiplini sürekliliği hayatımda hiç bişey için yapmadım. Bu öyle bir psikoloji ki hani bu stresin bunalımın çöküşün üzüntünün kompleksin tüm bünyeye vereceği zarar uygun şekilde kullanılan finastan daha çoktur diye düşünüyorum. Yanlış anlamayın başta miracle olmak üzere finas ve diğer oral ilaçlar için uyaran arkadaşlara saygı duyuyorum hassasiyetleri içinde teşekkürler hepsine. Sonuçta ne b*k yerseniz yiyin de diyebilirlerdi ama insanları uyarıyorlar. Lakin bu psikolojiyi yaşayan bilir ve burdaki hemen herkes yoğun veya orta derece yaşamakta öyleki insan bu sıkıntıdan dolayı gözünü karartabiliyor. Bu gözü karartan arkadaşları kınamak kırıcı eleştirilerde bulunmak kesinlikle doğru deil. İnsanları ayıplamayın herkesin önceliği farklı ve hepimiz aynı dertten dolayı burda toplanıp tartışıyor fikir alış verişi yapıyoruz.Bunu herzaman saygılı ve yapıcı bir dille yapalım lütfen. Saygılar

Yeni Üye
    Hayatım boyunca göz dışında doktora gitmedim. Çok şükür ağır hastalık geçirmedim. Sülalemde kellik dışında kronik rahatsızlık yok. Hemen hemen herkes norwood7. 28 yaşında saçlarım dökülmeye başlayınca her yolu denedim. D vitamini, b12, demir vs. Hepsini doktor kontrolünde yaptım. Genel olarak dirençli bir vücudum var. Zaten ilaç kullanmaya hep karşı durdum. Çocukken şurup bile içmedim. Ama işin içine saç girince her şey değişti. Ben kimseye antiandrojen kullamasını tavsiye etmiyorum. Ama losyonlardan maalesef saç derim kaynaklı olarak istediğimi alamadım. Buradan paylaşım yaptığım için üzgünüm. Zaten forum yönetimi mesajlarımı yayınlamadı. Onlardan ricam başlığı kaldırmaları. Gerek yok. Bundan sonra paylaşım yapmayacağım. Yazacak çok şey var ama neyse...
    Not: Umarım bu mesajımı yayınlarsınız ve gereğini yaparsınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Elseve yerine ne kullaniyorsunuz miracle da

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emeğine sağlık hocam sen yine kaldırma bi kaç kişiye kızıp, sonuç olarak birbirimize bişeyler katmak için buradayız
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Ne tür mesajlarınız yayınlanmadı ? Burada size saldıran mesajlarda silindi avodart kullanmışsınız paylaşmışsınız kabak gibi konu ortada daha neyin demogojisi bu ? Ne tür bir insanlık için önemli bir bilgi paylaştınız da silindi engellendi ? Yeni bir erkeklik yokedici süper antiandrojen mi buludunuz da onu yazamadınız buraya ? Bırakın artık şu engelleniyorum tutmayın beni salvolarını ayıptır! Sitede saldırı sonrası scriptte hatalar var mesajlar paylaşımlar bazen eklenmiyor bazen reklam linki konuluyor bazen hakaret ediliyor her şeye de pentagon mit düzeyinde önem addetmeyiniz.

Edit : Konumu silin diye gelecek arkadaşlar siteden aylar ve yıllarca faydalanıp elde ettikleri bilgileri shift+delete şeklinde bellekten atıp komut verisini ıspatlar diketi bize gönderirlerse konuları da silinecektir bunu bilip öyle konu açınız.
    Konu Miracle tarafından (08.08.2018 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Sana benzer kazançlar ve kayıplar yaşadım. Avodart ve Proscar testesteron artışı yaptığı için, daha sonra önlenemez derecede fazla tahribat oluyor.

Bu nedenle; tüm her şeyi bir kenara bırakıp, her gün Diane 35, Aldacton 50 mg alıyorum. Ek olarak iki günde 1 Avodart, her gün Proscar 1 mg alıyorum. Şimdi eskisinden çok daha fazla dökülüyor saçlarım. Cinsellik bitti, göğüste büyüme başladı, buna rağmen dökülme tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 50 gündür kullanıyorum. Minox da var. Araştırmalarım neticesinde, büyük hormonal değişimlerin ilk aylar saç dökülmesi yaptığı yönünde, bir konu açacağım. Benzersiz bir tedavi içindeyim. Önümüzdeki günlerde dökülmenin son bulup, hızlı bir şekilde saçların kendine geleceğine inanmaktayım. Bugün her ne kadar 300-400 tel kadar dökülme olsa da.

Banned
    Alıntı JustChee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana benzer kazançlar ve kayıplar yaşadım. Avodart ve Proscar testesteron artışı yaptığı için, daha sonra önlenemez derecede fazla tahribat oluyor.

Bu nedenle; tüm her şeyi bir kenara bırakıp, her gün Diane 35, Aldacton 50 mg alıyorum. Ek olarak iki günde 1 Avodart, her gün Proscar 1 mg alıyorum. Şimdi eskisinden çok daha fazla dökülüyor saçlarım. Cinsellik bitti, göğüste büyüme başladı, buna rağmen dökülme tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 50 gündür kullanıyorum. Minox da var. Araştırmalarım neticesinde, büyük hormonal değişimlerin ilk aylar saç dökülmesi yaptığı yönünde, bir konu açacağım. Benzersiz bir tedavi içindeyim. Önümüzdeki günlerde dökülmenin son bulup, hızlı bir şekilde saçların kendine geleceğine inanmaktayım. Bugün her ne kadar 300-400 tel kadar dökülme olsa da.
    cıldırmışsın.sonun hayır olsun

Alıntı JustChee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu şekilde çözümden çok sorunlarla karşılaşırsın ve geri dönüşü olmayabilir. Oral kullanıma başlamadan önce topikal reçeteleri dene.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234