Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Roaccutane saç yağlanması için kullanılırmı

Yeni Üye

Roaccutane saç yağlanması için kullanılırmı

Doktor saç yağlanması için roaccutane kullanmamı şöyledi açaba kullansam sakınçası varmı

Telogen efflivum denilen geçici bir dökülme yapabilir bu herkeste gerçekleşmiyor tabi ki ve yağlanma sorununa çok büyük oranda iyi geleceği gibi saçlarınızı da uzun vade de olumlu etkileyebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hocam saçım bir gün sürmüyor yağlanıyor yağlı saç daha çok dökülüyor yaş 32 şaç dökülmesi yaparmı bu ilaç bilğiniz varmı açaba tşk

Banned
    cok yan etkileri var diyorlar

Alıntı Fener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam saçım bir gün sürmüyor yağlanıyor yağlı saç daha çok dökülüyor yaş 32 şaç dökülmesi yaparmı bu ilaç bilğiniz varmı açaba tşk
    Üstte yazdım dikkatli okuyun genelde aynı soruları hipnotize olmuş şekilde sormaktan pek cevaplara bakılmıyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

konazol türü medikal şampuanları hiç denedin mi
    kullanma talimatında mantar türü şeyler için kullanılır yazıyor ama bende de yağlanma var faydasını gördüm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dikkat et karaciğerini eline verebilir. Finasteride tehlikeli kullanmayın deniyor ya (bence de öyle) rouccatane onun 50 katı 100 katı daha tehlikeli. Bana kalırsa sakın ama sakın kullanma derim.

Yeni Üye
    Kanazol şampuan hiç çözüm olmadı haftada 3 defa kullanıyorum yok yine yağlı saç ve yağlanmaya bağlı dökümmem var 3 senedir dökülüyor ama dökülen saçların %70 tekrar geliyor çünkü o kadar dökülüyorki şimdiye hiç saç kazmazdı rocatene yağlanmayı keserse dökülme durur ümidi oldu bilmiyorum şimdi çekincelerimde deve dikeni kapsülü alacağım bugün onu deneyim diyorum birde Ardıç katranı Sabunu kullanım diyorum bilginiz varmı bu sabunla ilğili tşk

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günlük 120 mg kullanan bir salak olarak yazıyorum kesinlikle yüksek doz kullanmayın ben ergenlik zamanında sivilce için kullanıyordum. Ergenlik psikolojisiyle, sivilcilerden çabuk kurtulmak için doktoru sıkıştırarak 120 mg kadar çıkmıştım. Yan etki olarak her yeriniz kuruyor göz burun cilt saç her yer öyle kuruyorki günde 10 defa burnunuz kanıyor gözleriniz kuruluktan acıyor kanlanıyor, karaciğerinizi direk elinize veriyor, kısır yapma riski çok fazla yüksek dozda, psikolojiyide bozuyor. Bence 20 mg den fazla kullanmayın.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işe yarar yaramasına da yan etkilerini araştır öğren derim, arkadaşın dediği gibi karaciğeri çok yorduğunu duydum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon