Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Seti & cell & kafein 6 ay kullanim sonucu

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seti & cell & kafein 6 ay kullanim sonucu

Merhaba arkadaşlar bundan 7-8 ay önce siteyle tanıştım. Miracle üstad sağolsun banada yardımıcı oldu kendisine buradan teşekkür ediyorum. Şimdi gelelim bendeki saç durumuna yaşım 26 saç dökülmem 17-18 yaşlarında başladı şuan yaşım 26 ve saçlarım pert haldeydi. Bu üç resim daha yolunda başındayken çekildi.

Bu üç resim herşeyi gösteriyor zaten. Abim ve kardeşlerimde bu şekilde dökülme mevcut öncelikle sağ şakakta başlayıp ve sonrasında vertex diğer taraflara doğru giden dökülme mevcuttu.Bugüne kadar şampuan vs bir sürü ıvır zıvır denedim hepsi boşmuş boşuna kürek çekmiştim.

Neyse Allah tan bu siteyle tanıştım. Bu üç resimde 6 aylık ilerlemeyi gösteriyor.

İlk 1 aydan sonra dökülmem azaldı. 2. 3. 4. ayda saç çıkışlarım olup dökülmem minimal düzeye ulaştı. Şuan durumum çok iyi ama süreç yavaş işliyor. Çok büyük bir saç çıkışı yaşamadım. Masaj ve dermorellerde uyguluyorum ancak saç derim vertex başlayıp öne doğru gittikçe sertleşiyor çok bariz hissediliyor. Ama saçları bu şekilde bile korumak bir başarı.

Şimdi tedaviye nasıl ivme kazandırabilirim daha iyi seviyelere nasıl gelebilirim.Forumun tecrübeli arkdaşların tavsiyelerini bekliyorum

Yeni Üye
    Maşallah guzel ilerlemiş sürec Allah daha iyi etsin.Üç etkeni hangi düzende kullandın?
    Birde yalnız kafeinle alakalı neler söylersin ?

Yeni Üye
    benim anlamadığım son fotolarda saçında bir sorun yokki. yani farklı birşey yapmana ihtiyaç yok gibi duruyor

neden farklı bişey arıyosun ki işte kullandığın şeye devam et?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam son resimler de flashlı mı ? Eğer değilse bir de flashlı halini koyabilir misiniz daha net belli olur bence ?
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Bence tedavin doğru yolda, tedavini bir iki tık geliştirirsen ciddi sonuçlar alabilirsin.
    Bir hytex ata sözü der ki;
    " %5 minoxil and go to home. "

Yeni Üye
    Seti ve cell nedir forumda yeniyim veminoxil kullanmami önerir misiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti tedavisi bendede olan saci fazlasiyla korudu ve cikardi biraktigim zaman sok bir dokulme olmadi ama tedavim cok az da olsa geriledi kullanmadigim zamanlar illaki dokulmeler oluyor ,kullanmadigim zaman 2 ay bu arada baya uzun bi sure kimse bu kadar ara vermesin bence . seti ust bolgeleri cok guzel koruyor çıkarıyor ve alin cizgisini duzeltiyor ama kulak ustu ve favoriler icin okadar etkili degil siringa ile derinin altina uyguluyorum ve dmso oranini yuksek tutuyorum belki doz arttilirsa etki cogalabilir bütçemden dolayı aylik 2 gr kullaniyorum 4 gr kullandigim zaman etkiler daha iyiydi tabikide

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seti tedavisi bendede olan saci fazlasiyla korudu ve cikardi biraktigim zaman sok bir dokulme olmadi ama tedavim cok az da olsa geriledi kullanmadigim zamanlar illaki dokulmeler oluyor ,kullanmadigim zaman 2 ay bu arada baya uzun bi sure kimse bu kadar ara vermesin bence . seti ust bolgeleri cok guzel koruyor çıkarıyor ve alin cizgisini duzeltiyor ama kulak ustu ve favoriler icin okadar etkili degil siringa ile derinin altina uyguluyorum ve dmso oranini yuksek tutuyorum belki doz arttilirsa etki cogalabilir bütçemden dolayı aylik 2 gr kullaniyorum 4 gr kullandigim zaman etkiler daha iyiydi tabikide
    şu 3-4 ayda tedavi uygulamadım epey kayıp yaşadım maddiyattan dolayı.Benden tavsiye seti ru peptid cell benzeri tedavilere başladınızmı bırakmamanız gerekiyor. yoksa yaptıklarınızın hepsi geri gidecektir.

Banned
    Hocam bu seti cell nasıl yapabiliriz yada nasıl alabilirim acil dönebilir misiniz

Yeni Üye
    Kafein derken ne oluyor bu kafein tam olarak nereden alıyoruz

Sayfa 1/2 12 SonSon