7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Rusya veya ukraynada setipiprant var midir ?

Rusya veya ukraynada setipiprant var midir ?

Haftaya rusya ukrayna turuna gidiyorum oralarda setipiprant bulma ihtimalim var midir?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rusya gibi ülkelerde dökülme çok fazla oluyor gözlemlerime göre, illa ki setipipranttan haberdarlardır. belki rus bir dorumda sana daha sağlıklı yardımcı olabilirler ama bildiğim kadarıyla miracle üstadın temin ettiği seti diğer insanların kullandığından çok daha iyi çözünme sağlıyor yanlış anımsamadıysam.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rusya gibi ülkelerde dökülme çok fazla oluyor gözlemlerime göre, illa ki setipipranttan haberdarlardır. belki rus bir dorumda sana daha sağlıklı yardımcı olabilirler ama bildiğim kadarıyla miracle üstadın temin ettiği seti diğer insanların kullandığından çok daha iyi çözünme sağlıyor yanlış anımsamadıysam.
    Evet miracledeki farklı. Ben farklı bi yerden deneme amaçlı 4-5 gr seti aldım dmsoyu %50 atınca anca çözebildim.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet bunu bende merak ediyorum burdan alıp yurtdışına götüremiyoruz sanırım
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yurtdışında beyaz renk çözünmesi zor son derece kalitesiz bir versiyon yaygın aldığınızda saniyeler en fazla 1 dk içinde çözünmüyorsa şayet o seti pek iyi bir seti değildir aklınızda bulunsun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdışında beyaz renk çözünmesi zor son derece kalitesiz bir versiyon yaygın aldığınızda saniyeler en fazla 1 dk içinde çözünmüyorsa şayet o seti pek iyi bir seti değildir aklınızda bulunsun.
    Evet bunu duymuştum hocam peki sizden aldığımız setiyi orada yetecek miktarda yurtdışına çıkarabiliyor muyuz bilginiz var mı bu konuda
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bunu duymuştum hocam peki sizden aldığımız setiyi orada yetecek miktarda yurtdışına çıkarabiliyor muyuz bilginiz var mı bu konuda
    Uçakta yolcu kabini bagajı değilde kargo bagajınıza losyon ve tüm ilaçlarınızı koyabilirsiniz götüren çok oldu sorun çıkmadı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .