9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 21 yasindar saç dökülmesi hafif

Yeni Üye

21 yasindar saç dökülmesi hafif

21 yaşındayım 4 senedir hafif de olsa saçım dökülüyor sabah yastigimda 3 4 adet duş sırasında 5 10 tel civarı saçım dökülüyor gün içindende elimi attığımda bazen sac geliyor bazen gelmiyor doktora gittim kan değerlerim düşük çıktı vitamin hapı kullanıyorum ayrıca hc hair care saç yağı kullanmaya başladım şuan tam karar veremiyorum ciddi bir tedavi için daha erken diye düşünüyorum sizin görüşleriniz nedir
    FOTOĞRAFLAR
    http://hizliresim.com/oVO37q
    http://hizliresim.com/lZOj1p
    http://hizliresim.com/VDraYR

sağlıklı gözüküyor fakat eski halini bilmediği için kimse bir şey diyemez fotoğraftan.Yapman gereken sürekli saçını kontrol hacminde sıklığında azalma varmı diye.Eğer dökülme başladı ise iyice seyrelmeden tedaviye başlaman lazım

Yeni Üye
    Dökülme kesinlikle var ön tarafta seyrelme ve yarım santim kadar geriye gitti 4 sene icinde

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beslenmene dikkat et yeter saçlarında hiçbir sorun yok ben o yaşta nw 3 felandım şükret haline. Kel de kalmazsın merak etme.

Yeni Üye
    İnşallah dediğiniz gibi olur. Ben 4 sene önce otururken google reklamlarinda saç dökülmesi ile ilgili şeyler gördüm sonra kendimde varmı diye düşune düşüne bu hale geldim son yıllarda gerçekten hergün bunu düşünüyorum forumda da çok araştırma yaptm ama karar veremedim

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jo1881 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah dediğiniz gibi olur. Ben 4 sene önce otururken google reklamlarinda saç dökülmesi ile ilgili şeyler gördüm sonra kendimde varmı diye düşune düşüne bu hale geldim son yıllarda gerçekten hergün bunu düşünüyorum forumda da çok araştırma yaptm ama karar veremedim
    Derler ya bişeyi 40 kere tekrarlama başına gelir diye. Sendeki de o hesap. Bırak saçı felan tak manitayı koluna gez dolaş kaybol buralardan hiçbişeyi yok saçının

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen saclarda bi sorun yok ama illa sorun ediosan yesil cay icebilirsin dogal dht blocker

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saçların gayet sık görünüyor benim yaşım 21 derim görünüyor saçı dik yapınca seninki çok sık. eski halini görmediğimiz için dökülme var mı bilemiyoruz

Yeni Üye
    Az bi dökülme var benimde normal kaldırınca gözükmüyor ama yaşsa gözüküyor biraz bide fotoğrafta daha sık çıkmış

Bu Konudaki Etiketler