9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: ilaçların yan etkilerine çözüm arıyorum

ilaçların yan etkilerine çözüm arıyorum

2015 yılında başta miracle losyon kullanıyordum az yanetki görüyordum ama sonra aldactone içmeye başladım miracle losyon günde 3 kere sürmeye başladım bir süre sonra bunlar da etki etmeyince dutasreid oral kullanmaya başladım 3-4 ay kullandım bu sürede vücudum yağlandı halsizlik başladı sürekli uykum geliyordu cinsel düşüncem sıfırlandı saç çıkışı oldu ama yanetkilerinden dolayı bıraktım 2018 yılındayız 3 yıl geçti hiç bir losyon kullanmıyorum 25 yaşına girdim saç dökülmem eskisine göre çok az ama libido da aynı oranda çok az hormon testleri yaptırdım defalarca normal çıktı ama isteksizlik sorununu çözemedim doktorlar çözüm üretmiyor sorun yok psikolojik diyip yolluyor bu sorunları aşanlar vardır burada en büyük sorunlarım sürekli uyku hali isteksizlik 3 yıldır düzelmeyen menide sıvılaşma sorunu sürekli yorgunluk ve depresif haller bunları nasıl çözecem doktora git demeyin 10 kez üroloji endokrinoloji defalarca gittim psikolojik deyip yolladı psikolog gittim oda düzelmedi ilaç vermiyorlar 25 yaşında bir insan nasıl karşı cinse istek duymaz bu ilaçlar mahvetti beni bunları yaşayıp çözüm bulan varsa söyleyebilir mi saçlarım dökülmüyor belki vücut testestoron var ama kullanmıyor gibi

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Yoğun bir spor ve sıkı bir diyet (sağlıklı beslenme) belki enerjinizi kazanmanızı sağlar. Ama kimin o kadar isteği, zamanı, motivasyonu var ki... Dutas. kullandığım zamanlarda yorgundum, enerjim yoktu, her yerim ağrıyordu. Özellikle karın ve göğüs bölgem yağlanmıştı. Ben de haftada 3-4 kere kendimi zorlaya zorlaya koşmaya başladım. Bir süredir herhangi bir ilaç kullanmıyorum, 2 aya yaklaştı sanırım. Şu anda izindeyim bol bol uzun mesafe (14-15 km) yürüyorum ertesi gün koşuyorum. Nispeten daha sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. (Karatay diyeti) Daha yeni yeni kendimi toparlamaya başladım. Yorgunluğum ağrım sızım kalmadı. Ama cinsel istek konusu bende de sıkıntılı. İşte böyle konusu falan açılmazsa hiç aklıma gelmiyor. Onun dışında herhangi bir işlev bozukluğu, menide problem yok.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağlam homeostasi ve immün sınırlı oranda da olsa bastıracaktır
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle a sor,ingilizce varsa falancahelp sitesini biraz oku onun dışında buradan biz ilaç tavsiye edersek etik ti değildi problemi başlar polemiğe gerek yok
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Surekli Istek arttiran yiyecekler tüket keciboynuzu pekmezi antep fıstığı bal doğal marmelatlar vs.
    Onun disinda alkol iciyorsan icine buzzer at mermi 😂
    Kahve tüket kafeinde istegi cogaltir.
    Multivitamin de testoyu ve istegi yukseltir.

Doktora gidin kullandığınız oral ilaçlar yapmış sebebi detaylı anlatın gnrh analogu ugyulasak mı vs diyin kendisi demezse en iyi tedavilerden birisidir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam olarak anlamadım ne öneriyorsunuz

Alıntı yorguncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 yılında başta miracle losyon kullanıyordum az yanetki görüyordum ama sonra aldactone içmeye başladım miracle losyon günde 3 kere sürmeye başladım bir süre sonra bunlar da etki etmeyince dutasreid oral kullanmaya başladım 3-4 ay kullandım bu sürede vücudum yağlandı halsizlik başladı sürekli uykum geliyordu cinsel düşüncem sıfırlandı saç çıkışı oldu ama yanetkilerinden dolayı bıraktım 2018 yılındayız 3 yıl geçti hiç bir losyon kullanmıyorum 25 yaşına girdim saç dökülmem eskisine göre çok az ama libido da aynı oranda çok az hormon testleri yaptırdım defalarca normal çıktı ama isteksizlik sorununu çözemedim doktorlar çözüm üretmiyor sorun yok psikolojik diyip yolluyor bu sorunları aşanlar vardır burada en büyük sorunlarım sürekli uyku hali isteksizlik 3 yıldır düzelmeyen menide sıvılaşma sorunu sürekli yorgunluk ve depresif haller bunları nasıl çözecem doktora git demeyin 10 kez üroloji endokrinoloji defalarca gittim psikolojik deyip yolladı psikolog gittim oda düzelmedi ilaç vermiyorlar 25 yaşında bir insan nasıl karşı cinse istek duymaz bu ilaçlar mahvetti beni bunları yaşayıp çözüm bulan varsa söyleyebilir mi saçlarım dökülmüyor belki vücut testestoron var ama kullanmıyor gibi
    1 yıldır ağır spor yapıyorum koşu ağırlık ama gelişmem çok az 2-3 yıl önce 2 ay spora gitsem taş gibi olurken şimdi 1 yıldır yağ oranım bile %15 altına inmiyor kas dokum çok yavaş gelişiyor şeker yağ tuz almıyorum ceviz fındık omega 3 et süt ağırlıklı güzel besleniyorum ama gelişmem çok az cinsel istek bazen 10 gün aklıma gelmiyor bu yaşta bunlar anormal şeyler doktora gidiyorum defalarca çok iyi doktorlara gittim test yaptı normal dedi psikolojik dedi yolladı nasıl normal 10 bazen 15 gün süre boyunca 25 yaşında bir erkeğin aklına cinsellik hiç mi gelmez çareyi anca yaşayanlar bilir diye yazıyorum

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediklerinizi anlamadım tavsiyeniz nedir ?

Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle a sor,ingilizce varsa falancahelp sitesini biraz oku onun dışında buradan biz ilaç tavsiye edersek etik ti değildi problemi başlar polemiğe gerek yok
    etik metik umrumda değil hocam doktorlara defalarca gittim 3 yıl olacak ilaç içmedim losyon dahi bazı şeyler tam düzelmiyo

Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Surekli Istek arttiran yiyecekler tüket keciboynuzu pekmezi antep fıstığı bal doğal marmelatlar vs.
    Onun disinda alkol iciyorsan icine buzzer at mermi ��
    Kahve tüket kafeinde istegi cogaltir.
    Multivitamin de testoyu ve istegi yukseltir.
    spor ve beslenmem iyi ama eskisi gibi toparlıyamıyorum

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktora gidin kullandığınız oral ilaçlar yapmış sebebi detaylı anlatın gnrh analogu ugyulasak mı vs diyin kendisi demezse en iyi tedavilerden birisidir.
    defalarca doktora gittim hormon ölçüp psikolojik diyorlar doktorlarda artık çözüm aramayı bıraktım

SaçımınDoktoru Üyesi
    1-hipofiz adenomu olusmus olabilir.
    2-varikosel den kaynaklanan durum da olabilir, bazi varikoseller libidoyu azaltabiliyor,
    iyi bir endokrinologa gidin butun hormonlari olcturun, devlettekiler testoyu olcturup sepetleyebiliyorlar, miracle hocanin dedigi gibi gnrh da etkili bir tedavidir. Ama hipofiz bezinin saglam hipotalamusun hasar gördüğü durumda onerildigi yazmakta, bunların yaninda ilave olarak onerebileceklerim: intermittent fasting ile birlikte bagirsaklara çalışın, kiz arkadasiniz eger yok ise edinmeye calisin, hobilerinize vakit ayirin.