Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
68 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 1 aylık tedavi sonucum.Resimli

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şimdi aspirini sıvının içinde ne kadar bekletiyorsun
    çözüldükten sonra tortuyla beraber mi sürüyorsun yoksa süzüyor musun
    ne sıklıkla sürüyorsun
    nasıl uyguladığını ayrıntılı yazabilir misin
    bir de elsev losyonun içine atıp çözsem olur mu
    kolonyanın içine atıyorum 12 saatte 1 kere sürüyorum tortu ile birlikte. Elseve' losyonu kullanmadım hiç.
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

1 yıl içerisinde inşallah jöle kullanmaya başlayabilirim. Herşey yolunda gidiyor arkadaşlar , resimde saçlarım minox + dut uygulamış , bol ışıkta çekilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Max 5 ay sonra döngüye girebilir inşallah dut scalpta iyi çalışır da ucuz atlatırsın. Bu tedavilerin en boktan tarafı aylarca yıllarca uğraşıp çıkarttığın saç 2 haftada gidiyor.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Max 5 ay sonra döngüye girebilir inşallah dut scalpta iyi çalışır da ucuz atlatırsın. Bu tedavilerin en boktan tarafı aylarca yıllarca uğraşıp çıkarttığın saç 2 haftada gidiyor.
    Tecrübeyle sabit aslında hocam , 8 yıl öncede oral proscarla minox kullanıyordum.İnanılmaz sonuçlar almıştım.

Döngü döneminde miracle losyon cell seti tarzı birşey düşünüyorum bakalım.

Yeni Üye
    Arkadasim bende min dut.tedavisine basladim simdi bu tedavi ile.ben nasil sonuc alabilirim acep ? Oral birseyler eklesek mi ?

Alıntı Ceset Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim bende min dut.tedavisine basladim simdi bu tedavi ile.ben nasil sonuc alabilirim acep ? Oral birseyler eklesek mi ?
    Tedavinde başarılar.Fakat benim bu oral ilaçlrdan canım çok çok yandı.Ben almıyorum , senin kendi tercihin.

Alıntı Ceset Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes aynı sonucu aynı zamanda almayabiliyor bir tedaviye başladıysan en az 6 ay kullanman lazım.Saçının durumuna bak kalınlaşma dökülmede azalma varmı diye

Çok uzun yarılanma ömrüne sahip dutasteridin topikal kullanımınıda site yönetimi olarak tavsiye etmiyoruz, oral ve uzun yarılanma ömrüne sahip topikal antiandrojenler cinsel ve mental kalıcı yanetkilere sebep olabilmektedir. Bu uyarı genel olarak konulara yazılan bir uyarı olup, konu sahibi ile bir ilgisi yoktur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz sizce minoxil etkisimi yoksa aspirin mi?.Ona göre aspirin eklemeyi düşünüyorum

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok uzun yarılanma ömrüne sahip dutasteridin topikal kullanımınıda site yönetimi olarak tavsiye etmiyoruz, oral ve uzun yarılanma ömrüne sahip topikal antiandrojenler cinsel ve mental kalıcı yanetkilere sebep olabilmektedir. Bu uyarı genel olarak konulara yazılan bir uyarı olup, konu sahibi ile bir ilgisi yoktur.
    hocam siz min dut losyon kullanımını önermiyomusunuz ?

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon