4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saçların dökülmeye başladı

Yeni Üye

Saçların dökülmeye başladı

Öncelikle merhaba konuyu hilaye kısmına açmaya çalıştım fakat olmadı yada ben yapamadım o yüzden kusura bakmayın. Son 5 yıldır saçlarım dökülmeye başladı bi dönem yoğun bi şekilde dökülme yaşıyorum sonra geri toparlar gibi oluyo zaman geçtikçe tekrar dökül e döngüsü ne giriyo. Kan tahlili yaptırdım bi sorun çıkmadı. Cildiyeye gittim doktor direk vertekste açılma var ve erkek tibi dökülme deyip kozanol şampuan yazdı.nu arada yaşım 30. Yardımcı olursanız çok sevirim

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genel aga tipi dökülme ama saçlarınız güzel duruyor geç kalmış sayılmazsınız oraya disiplinli bir tedavi mükemmel sonuç verebilir. Tavsiyem minoxil cellegance ru. Ruyu minoxta çözersiniz. Günde 2 ile başlayın oral olarak biotin ekleyin. Karaciğere dikkat edin maydanoz enginar dereotu yeşilçay siyah kuru üzüm çiğ kabak çekirdeği vs bunları tüketmeye çalışın. Şekeri bırakın ekmeği ya azaltın ya tamamen bırakın. Ceviz fındık yer fıstığı badem çiğ alın ara öğünlerde tüketin. Kırmızı et türevi yerine balık ve tavuk tüketin ilk aylarda.

Yeni Üye
    Tavsiyelerin için çok teşekkürler fakat malum sebeblerden dolayı minoxil kullanmaktan korkuyorum beslenenmeyle ilgili diğer tavsiyelerini uygulayacağım.

Hocam aslında Min Dut bu saçlara çok iyi fayda eder bi düşünün derim.Onun dışında ise Cell ilede büyük çıkış sağlayabilirsin.